2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Gözün aydin canim. Hamilelikte ne kadar stresten uzak olmak gerekiyorsa bir o kadar da stres yapacak sey oluyor sanirim

Ben de kullanmamstim ama keske kullansaymisim diyorum. sanki kullansam daha cok toparlayacak gibiydi. Oneriler olursa ben de takipteyim
Bende bi tane vardı adını unuttum balenli koldan geçirmeli bişey ve cidden inanılmaz topluyordu ama hiç konforlu değildi sopa yutmuş gibi duruyodum balenler batıyodu bende konforu seçtim ve sonrasındakimğişmanlık

Kızlar isim konusunda fikrinize ihtiyacım var. Bazen objektif bakamıyorum da.Biz uzunca bir düşünmeden sonra "İDİL" ismine karar verdik. Cok ta icimize sinmisti..Ama biz Avrupa'daki yaşıyoruz. Ve burada "LİDL "diye bir market zinciri var. Türkiye nin Bim i gibi yani.
Ben mi fazla düşünüyorum. Yoksa ikisi çok mu benzer gibi. Kızımla dalga konusu olurmu diye kafama taktım.. Siz ne diyorsunuz??

Ben olsam koymazdım canım şahsi yorumum :)

Eğer kız olsaydı adını Asya koyacaktım veya Işık tabi en güzelini siz bilirsiniz.

Çıktım canımlar çok şükür Herşey yolunda organları da gelişimi de iyi ama kalbini göremedi pozisyonu yüzünden 12.30da bir daha gidicem suratını zor gördük beyfendinin
B bebekbeklemece
Hadi gözün aydın. Kalbinde de bir sorun yoktur 2 gün sonra aynı cümlelerle çıkmayı umut ediyorum

Hangi ülkede yaşıyorsun bilmiyorum ama yarı Türk yarı İrlandalı arkadaşım hem Türkçe, hem İngilizce isim karakter yapısına uygun olsun diye Aylin koymuştu. Yani her iki ülkede de geçerli bir isim olmuştu. Bu tarz isimlere de bakabilirsin. Harflerde sadece Türkçe karakter olmaması çocuğun okulda, işte falan hayatını kolaylaştıracaktır. İdil bu isim yapısına uyuyor ama içine kurt düştüyse değiştirmek için geç kalmış sayılmazsın:))

Hadi gözün aydın. Kalbinde de bir sorun yoktur 2 gün sonra aynı cümlelerle çıkmayı umut ediyorum
Dötünü döndü dana doktor haftan çok iyi bugün halledelim bu işi dedi inşallah kalbide iyidir
Gözün aydın çok sevindim darısı başımıza

İnşallah canım üstümden yük kalktı çok şükür herkes güzel haberlerle gelsin

Canım ilk okuduğumda direk Lidl benim de aklıma geldi dalga konusu olabilir benim kuzenimin ismi kalenderdi bütün eğitim hayatında dalga geçtiler

Çıktım canımlar çok şükür Herşey yolunda organları da gelişimi de iyi ama kalbini göremedi pozisyonu yüzünden 12.30da bir daha gidicem suratını zor gördük beyfendinin
B bebekbeklemece
Sağlığı iyi olsunda yüzünü hep göreceğiz artık kalbinde de birşey yoktur Allah'ın izniyle
Boy kilo ne durumda yavrum aynı haftayiz da merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…