2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Rica etsem hangisi kafası bana işaret içine alır mısın vllha ben anlamıyorum

İyi akşamlar kızlar yarın yoldan misafirler glck bn resmen aylardır erteledim temizliği bir yaptm dip köşe cam kapı ne varsa şuan yorgunluktan ölüyorum bebekte hisetmedim bugün hiç normaldir demi çok yorunca bişey olmamıştır demi çay içtim tatlı da yedim hiç bir şey yok bir saattir bkliyom

Rica etsem hangisi kafası bana işaret içine alır mısın vllha ben anlamıyorum
Röntgen gibi düşün canım seninkinde mesela tepesinden bakilmis gibi düşünebilirsin Bebekler çok küçük ondan, dinlenirken hissedersin bende geçen gün gittim acile hissetmiyorum bebeği diye. Pozisyonları da değişiyor hastaneye gittiğimin ertesi günü tekrar başladı hareketler

Ay inşallah ya ćanm alıştım pıtır pitr olmasına olmayınca gözlerim doldu

Ay inşallah ya ćanm alıştım pıtır pitr olmasına olmayınca gözlerim doldu

Kızlar bebişin hareketlerini nasıl hissediyorsunuz ya bende de bir kıpırtı oluyor ama bağırsak gaz zannediyorum . Nasıl bir his meraktan çatlıcam

Canım biraz daha dinlen hissedersin daha çok küçük olduklarından sürekli hissedilmiyor

Selam arkadaşlar 21 haftalık oldum doktor hiç ilaç kullanmadigim içinmi bilmem bu son kontrole gittiğimde pregnom max diye bi ilaç yazdı 60 adet var içinde onu bugün kullanmaya başladım ama doktora sormadım ne zamana kadar kullanicam bitene kadar kullaniyim mi bilgisi olan varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…