2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kizlar benim kasintilar artık yaraya döndü cildiyeye de gittim uyuz fln değil şükür tamamen cilt kuruluğuna bağlı. Kadın doğumcuma da gösterdim hindistan cevizi yağı önerdi ama yok gecirmiyor. Az önce kendim bir yağ hazırladım bir iyi geldi sizede yazayım. Avakado yağı Argan yağı tatlı badem yağı sürdüm kasinmasi dindi anlık resmen rahatladım uyku bastırdı

Çok yorulunca hissedilmiyor canım benimde başıma geldi. Tuzlu bişeyler ye 2 saat uzan

İlaç değil kuzucum takviye kombin bir multivitamin doğuma kadar kullanıcaz

O kaşıntıda insanın yaşam kalitesini etkiliyor gerçekten doğumdan sonra oldu bana meğer ilaç alerji yapmış kendimi parçaladım kanattım heryerimi kaşıntıdan uyuyamıyor insan. Aslında iyi bir nemlendirici verebilirler yeterli gelmiyor demek ki canım

Geçmiş olsun canım bende shea yağı almışım saçım için ama çok çok yoğun bir yağ acaba akşamları kullansam mi ki ama kokusu leş gibi

B BirNBirE canım benim doktorum detaylı ultrasonun sonuçlarını bana gönder detaylıdan bir ay sonra bana gel dedi. 23 şubatta detaylıya gittim 22 martta kendi doktoruma gidicem inşaallah.

Ah sorma en iyi Hindistan cevizi dedi doktorumda valla nemlendirici ismi vermedi

Bu beeeen bir de Van'da olunca hiç emin olamıyorum.. uzun kollular oğlumdan kalanlar var ama kısa kol ne kadar alınmalı alınmalı mı vs emin degilim çok

Bu beeeen bir de Van'da olunca hiç emin olamıyorum.. uzun kollular oğlumdan kalanlar var ama kısa kol ne kadar alınmalı alınmalı mı vs emin degilim çok
Sen uzun kola agirlik ver canım bence. Vanda 9 ay beyaz 2 ay ayaz 1 ay yaz o 1 ay icin bir kac kisa bisey alabilirsin. Oglen saatleri bir de cok asiri sicak oluyordu orada. Aksam yine uzun giydirmek lazim her turlu sanki

Kızlar selam arada gelip gidiyor gibi olsada geceleri okuyorum konuya yetişemiyorum cevap yazamıyorum

Sonucum çıktı şükür herşey yolundaymış gerçekten stres mahvetti. Hepimiz doğmuş doğacak evlatrımızı sağlıkla büyütelim

Benim oğlum kış bebesiydi kıyafet işi ne kolaymış şimdi kafamda deli sorular hiçbir şey almadım sadece 2 takım biri 9 ay biri 3 ay sadece zıbınsa giydikleri yazın çok almama gerek yok abisinin bi dünya vardı bu gün döktüm üfff ne kadar çok atmaya kıyamadım hepsi gıcır gıcır

Ya bir de kızlar ben oğlumda korse kullanmamıştım ama göbeğimnuzun vadede çok komik oldu göbek deliğinin altıı topladı üstü şiş kaldı aşırı komik ya yani mümkün değil kimsenin başına geleceğini sanmam yüksek bek pantolon orayı topladı üst kısın serbest kalınca pörtledi sanırım.

Lohusa korsesi owlinin düşünüyorum ama kullanıp önerecek varsa ojıda hemen almak istiyorum ben

Ben de kullanmamstim ama keske kullansaymisim diyorum. sanki kullansam daha cok toparlayacak gibiydi. Oneriler olursa ben de takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…