2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ayy maşallah tatlı surat
Teşekkür ederiz Doktor çok iyi bu arada canım baya ilgili iyi ki almışım. Çok konuşmuyor ama çok inceleyip gerekli olan herşeyi söylüyor
Cook güzel. Maşallah Ne kadar net. Benimde perşembe günü olacak.
Darısı inşallah başına olsun canım hayırlı haberlerle
ay bunun burnuda fındık gibi kurban olurum kız bizim erkekler ne şanslı nasıl güzel burun bunlar :)
Evet ya maşallahları var gerçekten bu haliyle dayısına benzettim inşallah burnu da benzer

Canım bende oluyor ama çok değil gelip kısa sürede kesiliveriyor hemen sancı. Gerçi herkesinki farkli olur herhalde seninki nasıl
Geceden beri ayaklarım bacağım çekiliyo sırtıma bir ağrı giriyor çok şiddetli değil ama ağrı var bugün de ayın 27 adet oldum zamanlardı ona bagldm yada dün cokk yoruldum omu derdim

Doktorun iyi olmasına sevindim 5 martta da benim randevum var.
inşallah bende güzel haberler alırım

Ben kızım olsa adını hazel koyacaktım, yurtdışında da Türkiye'de de sıkıntı yasamayacagi bir isim olacaktı ama oğlum olacağı için kullanamadik ismi

Anaaa inada bak Ben benim oğlanı tembihliyeyim bari gitmeden. Uslu uslu dur evladım, her yerine bakılsın, tekrar tekrar gidemem filan diyim bari
Tutunması hayata merhaba diyişide inattandı danacım ya sabah 9dan beri uğraşıyoruz kıpır kıpır yerinde durmuyor ama götünü dönemedi djdkd
Tembihle valla ya karnım acıdı doktorun bastırmasından

Selam kızlar 20 haftanın içindeyim çok şükür alışverişe başlamayı çok istiyom o kadar çok şey sepete attım elim gitmiyor ama almaya çok fazla indirimli güzel şeyler buldum
Ama çevremdekiler hep beni endişeye sokuyorlar 7 yada 8 ayda başla bir defada gider alırsın diye sizce mantıklı mı bu normalde milleti dinlemem ama ilk gebeliğimde kaybım oldu onlar konuştukça endişem de artıyor

Allah bu olumsuz konuşup korku pompalayanları iyi etsin. Canım hiç de erken değil. Sen ne zaman almak istiyorsan o zaman al. Ben mesela internet alışverişini pek sevmiyorum kumaşa dokunmam lazım. 7. 8. aya bıraksam o ağırlıkla yapamam. 22. haftadayım şimdiden nefesim tıkanıyor biraz gezince. O yüzden sen kendini ve vücudunu dinle. Nasıl rahat ediyorsan öyle yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…