2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dün akşam sling, emzirme yastığı ve emzirme önlüğü işini de çok uygun fiyata ve kullanışlı ürünlerle hallettim kızlar

Kızımda emzirme önlüğü almamam, daha doğrusu akıl edememem ne büyük işkenceymiş. Fellik fellik emzirme alanı aramak, emzirme odası bulunca sıra beklemek

Sağlığı iyi olsunda yüzünü hep göreceğiz artık kalbinde de birşey yoktur Allah'ın izniyle
Boy kilo ne durumda yavrum aynı haftayiz da merak ediyorum
Kuzum 20+3le uyumlu çıktı 500 gramı geçmişti raporumu henüz almadım alınca net yazarım ben sana öğleden sonra gidince verecek
Yakaladı doktor bi iki poz

Çok yakışıklı bir bey olacak
okumak para etmiyor artık yakışıklı olsun da belki bir Kıvanç daha gelir hayatı kurtulur
Teşekkür ederiz kuzucum
Ovvv may gad Maşallah çook güzel bir bebek
Burnumun direği sızlıyor teşekkür ederiz canımmm
Ayy maşaallah bizimki hiç bu kadar net değil
Çok uğraştı doktorcum gülerken de yakaladı sırtı dönük olmasaydı daha net olurdu dedi

Ay maşallah barekallah çok dadlu bu ya annesiii benim de cuma günü detaylim yavaş yavaş herkese sıra geliyor ya güzel enerjilerinizi dualarınızı bekliyoruum kizlar

Ya ama çok tatlı maşallah

Yaa ne tatli ve ne kadar net cikmis masallah kuzuya surata bak bal yanak

Darısı hayırlısıyla size olsun inşallah kızlarcım teşekkür ederiz bende bu kadar net beklemiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…