2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Köfte dudak küçük döt yaaaaaaaaaaaa ne güzel göstermiş yüzünü maşallah
İkiside takiple hallolacak şeyler sen canını sıkma iyi olsun da önlem alınır

Burna bak yaaa maşallah estetikli gibi Çözülür, sakın üzme kendini.

Oy maşallah kuzuya yoktur inşallah bir şey canım

Yaaa di mi o kadar merak ediyor ve özlüyorum ki bebeğimi hemen geçsin zaman da kavusalim istiyorum valla şuan kafamda hep o var.

Ayyy yerim ben onu ne tatlı çıkmış ay maşallah annesi
Belki ölçümde hata olmuştur canım benim inşallah kısalık yoktur iyi haberini bekliyoruzn

ayyy ben de yaaa detaylı tarıhım de bellı degıl cuma gunu soyleyecekmiş. cumartesı gıttıgımde ugrastı ama hep yuzunu kapattı bebeğim çok merak ediyorum yuzunu yaaa
Benim de bir onceki gidisimde hep kapaliydi yuzu. Son randevuda hemen oncesinde cikolata yedim. Kipir kipirdi. Yüzünü de gorebildik canim. Aklinda olsun. Atistir biseyler

Çok teşekkür ederimm :) zıbın peki?

Burun konusunda şanslı az çok tahmin ediyordum ama diğer yerlerini asla tahmin edemiyorum ve şuan kimseye benzemiyor
Burnunu bol bol cek her açıdan çocukluğunda filan. Eğer büyüyünce ünlü olursa "bakın estetiksizim" diye ispatı olur magazinciler estetiğe pek meraklı ya o bakımdan

Eger dr dan memnun kaldiysan foto cok onemli degil canim saglik olsun
Onemli olan guzelce bakmis olmasi
Devlet bende acaib hüsran Allah mecbur etmesin artik kapısından gecmem hamileyken
Hiç memnun kalmadım 10 dk da oldu biti oldu ve şuara maalesef özelede gidemiyorum 2 buçuk ay bekledim bide

Eklentiler

• IMG_20240226_173045.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 82
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…