2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Pazartesiye randevu buldu en yakın ama oraya gitmicem başka hastaneye gidicem çok sinirlerimi bozdular hepsi anlaşmalı gibi ordan oraya

plasenta yaşlanmasını duydum ama kalınlığını duymadım hiç. ama bir sorun yoktur canım içini ferah tut. korkma demek kolay burdan ama korkma gercekten canım olumsuz hıssetmedım ben
Yani bakıyorum çok yaşayanda yok bilgide yok bir yerde makale var diyabet kromozomal vs vs e diyorum ultrasonda illaki anomali görünür

Pazartesiye randevu buldu en yakın ama oraya gitmicem başka hastaneye gidicem çok sinirlerimi bozdular hepsi anlaşmalı gibi ordan oraya
Ya bazı insanlar doktor olmamalı cidden dün acildeki doktor da benim moralimi bozdu. Daha bebeğe bakmadan ilk söylediği şey bu haftada bir şey olduysa da yapacak bişi yok ama bebek sağlıklı diyor. Ya niye kötü konusuyorsun di mi

Bunlar çok güzelmiş nerden aldın bende bakayım
Bir yerden değil ki ebebek, H&M, Koton, Botti ve daha birkaç yer. Nerden neyi beğenirsem onu aldım. Parça birleştirdim. Şu bi tane şortlu takım var 0-3 aylık sarı olan hani fotoda. Havlu kumaş o deniz icin aldım ebebektendi yanlış hatırlamıyorsam onu mutlaka al harika bir şey. Evde de giydirilir.

Göbeğime kaynar su döktüm yarım çay bardağı kadar nasıl oldu anlamadım çay demlerken bi anda acı hissettim tshirtümü sıyırdım da iş işten geçmiş 3 parmak kadar yanmış canım acıyo. Yanık kremi sürsem bi sıkıntı olur mu ya ? Thiocilline var evde.

Oyyyy ćanm ya çok geçmiş olsun ya o kremi bilmiyorum bazı kremler deri altına işler acile uğra bir bence

Çok geçmiş olsun canım bence de bir acile görünsen daha iyi sanki.

Ayy çok geçmiş olsun normalde soğuk su tutup silverdin onerirdim ama göbek kısmı direkt yanlış bir uygulama olabilir bence kadın dogumcunuza yazın iletişimi varsa

Aslında sıkıntı ilaçların etik konular sebebiyle denenmemiş olması, kadın dogumcuların mecburiyetten kullandıkları ilaçlar olduğu için zarar konusunda biraz daha bilgili oluyorlar. Bende alerji oldum aile hekimindeki doktor da benzer şeyleri söyledi.

Ayyy çok çok geçmiş olsun canım naptin daha iyi misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…