2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben yarın tam 20 olucam 5 ay bitti çok şükür iyi kötü geçiyor günlerimiz artık daha net burdayız diyorlar canlarımız 🌹birde benim anam ağlıyor bir dönüyor kereta acıdan iki büklüm kalıyorum yağlar da yeni geldi çok çatlağım var ya geçmez artık onlar üzdü beni bayağı
Dönüşünü bende hissediyorum ama sizin dediğiniz gibi elimi iteklemiyo tam his yok 😢

Dönüşünü bende hissediyorum ama sizin dediğiniz gibi elimi iteklemiyo tam his yok 😢
Canım belki benim gibi iç karnın büyüktür ben ilk bebekte bunu yaşamadım ikincide yaşıyorum ilk bebekte gram çatlak yoktu bunda aynaya bakamıyorum sinirim bozuluyor ilk bebek farklı oluyor herşeyi

Tövbe Ya Rabbim böyle doktora Allahım medet diye gidilir bu ne yani az güzel şeyler söyleyse ölecek miğğ
Bu adam çok net koskoca devlet hastanesi bir tane tek detaylı ultrason var herkes buna geliyor inşallah iyi bakar aceleyle bakmaz korkum birazda oldum olası işini sert yapan insanlardan hoşlanmam sevmiyorsan git başkası gelsin

Ya park yatak stoga girdi ama eski fiyattan. Tetikteydim. Ne ara fiyatı dustu de stok bitti anlamadm of ya😔
Aaa cidden bu rengi de bitmiş tam 20.07 de ss alıp atmışım teyzeme bu rengi var sadece al istersen diye şimdi tükendi yazıyor
IMG_5156.png

Canım belki benim gibi iç karnın büyüktür ben ilk bebekte bunu yaşamadım ikincide yaşıyorum ilk bebekte gram çatlak yoktu bunda aynaya bakamıyorum sinirim bozuluyor ilk bebek farklı oluyor herşeyi
Yaaa ne kadar çok üzülüp istediysem resmen ilk tekmelerini attı ağlicam şimdi aynı yere 3-4 kere hemde sol tarafımda 😍😍 bi rahatladım sanki ya 19+3 bugün 💝

X