2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
oglak_kadini oglak_kadini cumartesi öğlen serkalj oldum. İlk 1 gün lekelenme olmadı gibiydi. Ama dün ve bugün bi lekelenme oluyor bi olmuyor. Korkuyorum açıkçası. Sen ne düşünüyorsun? Normal mi?
canım benim ilk günden bile olmuştu 2 gün pembe akıntım oldu leke normal. pembe gelir serklajda rahım ılerı çekilip dikiş atılıor o sırada gelen minnak kanları şimdi vucudun atıyor. kırmızı olurssa hemen acile git. zaten kesilir.

oglak_kadini oglak_kadini cumartesi öğlen serkalj oldum. İlk 1 gün lekelenme olmadı gibiydi. Ama dün ve bugün bi lekelenme oluyor bi olmuyor. Korkuyorum açıkçası. Sen ne düşünüyorsun? Normal mi?
hatta sarımsı renkli akıntı da gelecek o da normal. benim 1 ay oldu dün. bazen o sarı akıntı da geliyor druma sordum normal dedi.

Kızlar merhaba, ben multivitamin demir ilacı ve devit 3 kullanıyorum. Devit 3 midemi aşırı derece de bulandırıyor ve iştahımı kesiyor sizler kullanıyor musunuz? Yani gerçekten bunu kullanmak zorunda mıyız 🥺
Kullanmak zorundayız ama devit kullanmak zorunda değiliz ben tek damlalık bişey aldım zeytinyağı tadı var direkt ağzıma sıkıyorum canım. Sende o damlalardan bakabilirsin. Bende nefret ediyorum devitten.

Amazon’dan aldıklarım geldi gerçekten bir kere daha biz nelere ne kadar para döküyormuşuz yaaaa dedim resmen. Kalitesi duruşu fiyatı inanılmaz iyi ürünlerin ağlicam birazdan kargo bu kadar güzel geldi diye 🥲
Güle güle kullansın canım bizimlede paylaşırmısın uygun ve kumaşını beğendiklerini

Kullanmak zorundayız ama devit kullanmak zorunda değiliz ben tek damlalık bişey aldım zeytinyağı tadı var direkt ağzıma sıkıyorum canım. Sende o damlalardan bakabilirsin. Bende nefret ediyorum devitten.
ben bunların yanında B12 kullanıyorum bide sprey olarak :/ multivitamin d, b12 sprey, dvit hap, ferro sanol hepsi...

Kızlar merhaba, ben multivitamin demir ilacı ve devit 3 kullanıyorum. Devit 3 midemi aşırı derece de bulandırıyor ve iştahımı kesiyor sizler kullanıyor musunuz? Yani gerçekten bunu kullanmak zorunda mıyız 🥺
Benim doktorumda onu verdi.devir 3 bende sıkıntı yapmadı hayla midem bulanıyor belki o yüzden hissetmedim 😂😁

kızlar dün aile hekimine gittim tetanoz için, hemşire değişmiş, şansıma asm'deki doktorlar da hemşireler de çok tatlı. tetanozumu oldum, hemşire kan ve idrar tahlili yaptırdı. kadın doğumdaki doktorum hiç tahlil filan istemedi, 2.5-3 ay önceki tahlillere göre yazdı vitaminleri filan. çok da zorunlu bişey değil o zaman bu tahliller diye anlıyorum. sanki hep eksik bişeyler yapılıyormuş gibi geliyor nedense.
Bunu 4. Aya kadar bende yaşadım ya doktorundan memnun değilsen değiştir normalde her ay tahlil yaparlar yapmalılar anne bebek sağlığını takip etmeleri gerekiyor

X