2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Harikasın ya Şimdi sütün yok mu diyen olursa bu hikaye gelecek aklıma

Herkes bilirkişi çünkü. Her konuda her şeyi bilen başka bir millet var mıdır acaba

Bak o ayrı olması gerekiyor erkek doğurman lazım cümlesini kabul edemiyorum kız olsada olur olmasada olur gibi söylüyorlar.
Sanki erkek doğurup kabile reisi yapıcam bir kavmin geleceği benim erkek doğurmama bağlı

Aynen öylee maalesef bana da diyen oldu doktor ilk kıza benzettim dediğinde olsun napalım sonuçta bi tırnağını yaratamıyoruz diyen oldu ya Sinirimden delirmiştim aynı şeyi düşünmüştüm sanki şehzade gelcek garip bi zihniyet ya ben sağ salim oğlumu kucağıma aldıktan sonra aynı senin gibi hem kız hem erkek annesi olmak istiyorum ikisini de sağlıkla versin rabbim inşallah

Ayy bu arada benim oğluşun ismi Metehan olacak canım

İlla derler hazırlıklı ol, psikolojik saldırılara karşı bütün zırhlarını kuşan. Denizin üstünde yürüsen, yüzme bilmiyor derler.
Gerçekten öyle ya bi de çocuk gelişimciyim diyorum kesin doğru bildiğim her şeye laf edecek birileri çıkacak

Aa ben9 yıl sonra hamileyim senin gibi. Kızı var 9 yaşında

Kendi baskılanmışlığını erkek çocuk üzerinde özgürleştirecek çünkü ondan. Cok üzücü gerçekten
Çok gerçekten ya ama bunun bir yerde kırılması lazım çünkü anneden evlada devam ediyor yoksa umarım kirabilirler bu zihniyeti benim bekarken çok büyük hayalim di çok yakışıklı bir oğlum olsun böyle millet kocasını hayal ederdi bnde oğlumu saçları uzun uzun boylu kirpikleri up uzun bembeyaz gençlik aklı ve evlendim gibi hamile kaldım tıpkı hayalim deki gibi bir oğlum oldu ama bu defa kızım olsun istedim çünkü iki meyveden tatmak istedim son çocuk öyle olmasını çok istedim olmadı nasip oğlumda basım gözüm üstüne gelsin. Oda cannmdan can olck

Bende var ve alalı çok oldu hem tüp bebek hem de kaybım vardı başta hamileyim derken bile korkuyodum hâlâ orda mı bebeğim diye düşünüyordum. Benim çok işime yaradı takıntı yapmamı engelledi saniyelik dinleyip içimi rahatlattım. Ama bu kişiden kişiye değişir bende olmasaydı takıntı yapardım şimdi hareket hissedince çok gerek kalmıyo şükür. Almanın bi sakıncası yok kişi en iyi kendisini bilir canım kendine göre uygun gördüysen kullan

Allah gönlüne göre versin inşallah kuzucum adıyla bin yaşasın oğluşun

canım sen kendi isteğine bak ben de kızımda kaç defa asm ye gidip dinledim. hem de serklajlı kalkmam yasaktı takıntıyı her türlü yapıyoruz. seni rahatlatacaksa iyi yapmışşın.

Eşimin en yakın arkadaşına hamilelik haberini verirken karısı ee 2. Ne zaman deyip kıs kıs gülmüştü. Sanki bunu doğurdum büyüttüm de 2.yi düşüncem. Kendisi daha doğum yapmamış patavatsızlıga bak. Insanlar çook densiz gerçekten

Kızlar uyanık olan varmı az önce yatağa uzandım tam dalacakken çok şiddetli bir ağrı girdi sol tarafıma kalkamadım baskı oldu sanki eşim eliyle kaldrddi şuan az bir ağrsi kaldı sizdede olyomu
Benim bir kere gündüz idrarımi yaparken ağrı girmisti kasıklarıma yürüyemedim dogrulamadım. Pilatese gidecektim vazmigecsem dedim hep. Ama iyiki gitmişim derse baslayınca gecti. Doktora sormustum normal dedi.

benim bır tanıdıgım da eee sımdı sen 3lersın de dedi ve kendş doğurmamış güldüm inşallah dedim daha bi bozuldu

Cnm ben pek beceremedim sanırım kaldırdım. Alakasız yerlerde kalp atış işareti çıkıyor ve 120 gösterirken 50 gösteriyor bazen. Bazen hiç işaret yok hangisi kalp atış hangisi damar sesi cihaz ayırt edemiyor tabi bende anlamıyorum kullanamicam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…