2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar aklınızda bulunsun

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-19-01-10-05-446_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-19-01-10-05-446_com.android.chrome.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar uyanık olan varmı az önce yatağa uzandım tam dalacakken çok şiddetli bir ağrı girdi sol tarafıma kalkamadım baskı oldu sanki eşim eliyle kaldrddi şuan az bir ağrsi kaldı sizdede olyomu

Kızlar benim cildim aşırı kuru normalde de kuru bir cildim vardı ama hamilelikle bir iyice kurdu sizde böyle olan varsa ne kullanıyorsunuz
Ben farmasi ürünü kullanıyorum balsam ve yağı var ikili hatta o kadar geç kullandım ki çatlaklarım varmış hiç farkında değilmişim bugün şok oldum görünce

Kızlar uyanık olan varmı az önce yatağa uzandım tam dalacakken çok şiddetli bir ağrı girdi sol tarafıma kalkamadım baskı oldu sanki eşim eliyle kaldrddi şuan az bir ağrsi kaldı sizdede olyomu
2 gündür yaşıyorum bebek ters dönüp kendini dayıyor bazen bende ayağa kalkamaz oluyorum sanırsın son aylardayız

19. Haftadayım bazen bende de oluyor yataktan kalkarken doğrulamıyorum kambur yürüyorum bir süre ağrı geçene kadar

Kizlar elimde lansinoh cift sagim makinesi var. Satiyorum/ariyorum bolumune konu actim... istanbul ici elden teslim. 1900 tl. Alali 1 hafta oldu 2 kez kullandim.

Yaa aminn sağlıkla gelsin o günler o kadar haklısın ki ben de böyle düşünüyorum ama insan kötü yorum duyunca modu düşüyor. Şunu anladım ben artık uyguluyorum bi konuda söyleyecek olumlu sözüm yoksa susmayı tercih ediyorum keşke herkes öyle yapsa gece gece pozitif duygulara düşüncelere kapıldım çok güzel birleşmişiz biz temmuz anneleri olarak 😍♥️
Ben de sezeryan oldum ve benim dogumum da cok güzel gecti ustelik riskli bir dogumdu. Cok bi sıkıntı cekmedim şükür. Hem o gun bile kendim baktim cocuguma. Esimle kaldik hastanede. İlk cocuk esim dokunmaya bile korkuyordu. Ben yaptim herseyini. Sonrasinda da hic agrim olmadi öyle usutmeyle falan.

3 mu dedin 🥴 aklında var mıydı ki 3 rakamı benim için çocuk sayisini hiç bir zaman cagristiramaz 🤣
2 bile çocuk sayisini cagristirmiyordu bana ama cevre baskisi, esimin istegi, ve kizimin istegiyle 9 sene sonra ikincisi geliyor😃 ben de herseyin isi biter bitmez ya vericem ya saticam. Kiziminda herseyini vermisim. Simdi keske biraz tutsaymisim diyorum🤣 ama hic sevmem fazla esya tikistirmayi

2 bile çocuk sayisini cagristirmiyordu bana ama cevre baskisi, esimin istegi, ve kizimin istegiyle 9 sene sonra ikincisi geliyor😃 ben de herseyin isi biter bitmez ya vericem ya saticam. Kiziminda herseyini vermisim. Simdi keske biraz tutsaymisim diyorum🤣 ama hic sevmem fazla esya tikistirmayi
Tıpkı bennn. Bizimde 7 sene sonra sürpriz şekilde geliyor defteri kapatmıştık oysaki 🥰 ama bir heyecan bir heves sardı ki sorma içten içe istiyormuşum sanırım. En güzelini yapmışsın cnm ferah ferah oturmussun 9 yıl attığın için çok iyi olmuş bana da lazım bu atma perileri de ah ah 🤭

Tıpkı bennn. Bizimde 7 sene sonra sürpriz şekilde geliyor defteri kapatmıştık oysaki 🥰 ama bir heyecan bir heves sardı ki sorma içten içe istiyormuşum sanırım. En güzelini yapmışsın cnm ferah ferah oturmussun 9 yıl attığın için çok iyi olmuş bana da lazım bu atma perileri de ah ah 🤭
Bazen fazla atıcı olmak da iyi olmuyor. Şöyle birseyim vardi benim diyorum. Aaa bi bakmisim vermisim ben onu🤣
Ben de su an iyiki bu karari verdim diyorum. Kizimin hayati paylasabilecegi bi kardesi olacak. Evet beni zorlayacak ama inşallah halledicez. Yine de cok zor bi çocuk olmazsa iyi olur. Amin🤲😂

Ben de sezeryan oldum ve benim dogumum da cok güzel gecti ustelik riskli bir dogumdu. Cok bi sıkıntı cekmedim şükür. Hem o gun bile kendim baktim cocuguma. Esimle kaldik hastanede. İlk cocuk esim dokunmaya bile korkuyordu. Ben yaptim herseyini. Sonrasinda da hic agrim olmadi öyle usutmeyle falan.
Maşallah ya ne kadar güzel inşallah böyle güzel anlatırım ben de doğumumu 🥰 Aslında zor bi ameliyat ve eminim kolaydı derken bile altında çekilen zorluklar var ama işte ben böyle olumlu şeyler duymak istiyorum pozitif etkileniyorum ve bence en önemlisi de doğuma pozitif gitmek 🌸

İnsanları susturmayı seviyorum bu konularda. Hadsiz o kadar çok ki. Mesela zor doğumu marifet sayan var kadın normal doğum yapmış parçalamışlar vajinası kontrolsüz yırtılmış 40 gün üstüne oturamamış bunla övünüyor bunu örnek olarak anlatıyor gerine gerine 😂 hatta sezaryen 2 dakikalık iş öyle doğum yapan kendine anneyim demesin diyen var 8 aylık gebeyken cam sildiğiyle övünüp bebeği için yatmak zorunda olan hamile kadını zorbalayan var benim sütüm çok yağlıydı senin sütün yaramıyor diyen var varda var boşvericez şekerim doğurucaz ve bitecek erkeklerin askerlik anısı gibi bizimde doğum anılarımız bitmeyecek gülerek defalarca kez anlatıcaz
Gerçekten yuhhh bunlar nasıl kadın ya hani kadın kadına bunu yapmamalı. Boşvermeyi öğrendim ben de canım tedavi sürecinde insanların annelikle nasıl övündüğünü sanki kendi başarıları gibi gördüğünü canımı yakmak için söyledikleri sözleri yaptıklarını unutamıyorum. Çok şükür geride kaldı ama anladım ki her dönemde bi hadsiz kendini bilmez gelip yorum yapacak demek ki bitmiyorrrr 😂

X