2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Korktuğum şeylerden biri de o ama hep olumlu şeyler diyor tecrübeli anneler🥲
Arkadaşların hepsine takılmış ama bana takılmadı 🤣 muhtemelen ruhum bile duymadı sonra bişey de hissetmedim şüphe bile duymadım yahu burda bişey mi oldu acaba diye daha dimdi ogrendim bende takıldığını 🤣 demem o ki korkma belki seninde ruhun duymaz

Ben daha 3.falan demem bu son Allah izin verirse cidden bidaha istifleyemem 🤣🤣
Ben zaten nasipse ikinci de kullanıp ikinciye küçük gelen herşeyi aninda vericem. Mesela park yatakla işi bitti mi hemen evden gönderilen cingirak zamanı bitti mi hemen gondericem oyun halısı işimiz bittiği gibi evden yok edicem 🤣

Ay ben hepinizi motive ederim be doğurmak ne kadar sürebilir ki en fazla acısı sızısı 2 gün. Hadi 1 hafta olsun. Gebelik daha zor inan bana doğurmanın her hali çok çok özel ve Allah kuvvet veriyor inşallah hemencecik doğuracağımız günler gelir 🩵🤓
Yaa aminn sağlıkla gelsin o günler o kadar haklısın ki ben de böyle düşünüyorum ama insan kötü yorum duyunca modu düşüyor. Şunu anladım ben artık uyguluyorum bi konuda söyleyecek olumlu sözüm yoksa susmayı tercih ediyorum keşke herkes öyle yapsa gece gece pozitif duygulara düşüncelere kapıldım çok güzel birleşmişiz biz temmuz anneleri olarak 😍♥️

Ben zaten nasipse ikinci de kullanıp ikinciye küçük gelen herşeyi aninda vericem. Mesela park yatakla işi bitti mi hemen evden gönderilen cingirak zamanı bitti mi hemen gondericem oyun halısı işimiz bittiği gibi evden yok edicem 🤣
Ay ben de bu sefer tam olarak öyle yapcam 😊😊kesinlikle çıkarttım aklımdan 3.cocugu..

Valla denk getiremedim. Bende babymall den kraft viva aldım gecen içime sinmisti. Indirimli fiyattan tekrar indirime girmis aldim.
Canım benim beğendiğim araçlardan biri de oydu çift yönlü ve hafif bir araç ama bir tek kırmızı rengi kalmıştı oda pembe gibi geldi benimde oğlum olacak Allah nasip ederse senin ki hangi renk

3 mu dedin 🥴 aklında var mıydı ki 3 rakamı benim için çocuk sayisini hiç bir zaman cagristiramaz 🤣
Genç kızligimdan beri 3 çocuk hayali kurardım ve kız çocuk 😅😅 2 oğlum olacak Allah izin verirse ama ben erkek annesi olmayı da çok sevdim ve burda sonlandıriyorum 😊😊 vazgeçtim 3 ten, eşim en başından 2 istiyordu zaten onun dediği olmuş olacak, ilkinden sonra asla çocuk yapmam bidaha dese de dilim, bu istifcilik içimi yansıtıyordu ama içim dışım bir olacak bu sefer kararım kesin 🥰🥰

Genç kızligimdan beri 3 çocuk hayali kurardım ve kız çocuk 😅😅 2 oğlum olacak Allah izin verirse ama ben erkek annesi olmayı da çok sevdim ve burda sonlandıriyorum 😊😊 vazgeçtim 3 ten, eşim en başından 2 istiyordu zaten onun dediği olmuş olacak, ilkinden sonra asla çocuk yapmam bidaha dese de dilim, bu istifcilik içimi yansıtıyordu ama içim dışım bir olacak bu sefer kararım kesin 🥰🥰
Cnm Allah hayırli evlatlar versin bize cinsiyet hiç farketmiyor bence benimde iki kızım olmuş olacak mesela hiç aklımda erkek kalmadı ki bende erkek diye hep hissederdim taaa bekarken. Tabi şartlar el verse ne bilim çok çok kazansak daha az saat çalışsak ya da yardımcılar olsa çocuk güzel bişe daha fazla da yapardım 🤣

Canım benim beğendiğim araçlardan biri de oydu çift yönlü ve hafif bir araç ama bir tek kırmızı rengi kalmıştı oda pembe gibi geldi benimde oğlum olacak Allah nasip ederse senin ki hangi renk
Kremini yakaladım bende internette Nar cicegi dedigin gibi renk vardi. Aslında güzel renk ama erkek icin emin olamadm. Kremi aldim magazadan

Yaa aminn sağlıkla gelsin o günler o kadar haklısın ki ben de böyle düşünüyorum ama insan kötü yorum duyunca modu düşüyor. Şunu anladım ben artık uyguluyorum bi konuda söyleyecek olumlu sözüm yoksa susmayı tercih ediyorum keşke herkes öyle yapsa gece gece pozitif duygulara düşüncelere kapıldım çok güzel birleşmişiz biz temmuz anneleri olarak 😍♥️
İnsanları susturmayı seviyorum bu konularda. Hadsiz o kadar çok ki. Mesela zor doğumu marifet sayan var kadın normal doğum yapmış parçalamışlar vajinası kontrolsüz yırtılmış 40 gün üstüne oturamamış bunla övünüyor bunu örnek olarak anlatıyor gerine gerine 😂 hatta sezaryen 2 dakikalık iş öyle doğum yapan kendine anneyim demesin diyen var 8 aylık gebeyken cam sildiğiyle övünüp bebeği için yatmak zorunda olan hamile kadını zorbalayan var benim sütüm çok yağlıydı senin sütün yaramıyor diyen var varda var boşvericez şekerim doğurucaz ve bitecek erkeklerin askerlik anısı gibi bizimde doğum anılarımız bitmeyecek gülerek defalarca kez anlatıcaz

Bende çok kalkıyorum ama çok suda içiyorum yani normal aslında 🤔 bide gündüz bazen aniden idrar geliyo bebek ittiriyo artık mesaneyi ondan herhalde
Her gebelik farklı ya kızımda bu haftalarda mışıl mışıl uyuyordum çiş nöbetinde değildim yukarda olduğu için bu üstünde tepiniyor tabi ki Herşey ‘’normal’’ 🤓

X