2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben de kızımda depend almıştım çok rahat oluyor belli de olmuyor dışarıdan
Kesinlikle depend pişik kremi de cocuga bağlı, eğer alerjik bir durumu olursa çok pişik oluyor minik minik su toplayıp soyulana kadar, içeriği iyi değildir ama sudocrem iyi gelmişti, Bepanthol mustela zinc ile biten çinkolu kremler, antibiyotikli krem yanık kremine kadar vermişti doktor yanık gibi oluyordu, hametan vs hepsi bize boş gelmişti, alerjik gıda tükettiği gibi popo gidiyordu böyle bir bebeğe sudocrem işte yüzde 80 kurtarıcı ama en en iyi hangisi derseniz kantaron yağı.. hücre yenileme özelliği de olduğu için baya baya iyiydi bir sürmeye iyilestiriyordu.. diğerleri sanki nemlendirici gibi kalıyordu bizde, sudocrem o acısını geçiriyordu ama bembeyaz yapmıyordu o pişik bölgesini kızarıklık kalıyordu hafif de olsa, kantaron yağı 10 numara.. eğer alerjik durumu vs yoksa çok pişik olmaz olsa da bahsettiğim gibi ağır olmaz hafif kızarır ona da mustela Bepanthole farketmez. Ben diğer kremlerle vakit kaybetmem bu sefer minik bir sprey şişe alıp kantaron yağı koycam en en iyi pişik kremi..

Günaydın kızlar. Tuvalet nöbetleriniz başladı mı bende mi bir anormallik var ? Gece 2-3 kere tuvalete kalkıyorum
Bende de var sık çişe çıkıyorum valla. İki kere tahlil verdim rahmin büyümesiyle alakalı dedi doktor temiz çıkınca. Artık takmıyorum valla gözümü bile açmadan çiş yapabilme kabiliyetine eriştim.

Kizlar bugün 20+2 deyim sabah uyaninca unutmadan tartilayim dedim. 57 kg ile hamile kalmistim sabah ise 61.5 geldi kilom. Fazla mi kilo aldım ki

Kizlar bugün 20+2 deyim sabah uyaninca unutmadan tartilayim dedim. 57 kg ile hamile kalmistim sabah ise 61.5 geldi kilom. Fazla mi kilo aldım ki
Ben de +4 teyim normal bence karbonhidrati azaltıp proteini arttıralım bebeğe de faydalı olsun bize de kilo olmasın bir de benim şeker başlamış zaten dikkat etmem gerekiyor geçen tatlı bisey yedim 176 ya çıktı şeker, o tatlıyı abartmış da olabilirim bir tık ama şekeri olmayanda çıkmazdı 176, dikkat etmeye başladım mecbur

Canım benim gebelikle birlikte tamamen beslenme düzenim değişti. Yıllardır aralıklı oruç besleniyormusum ben, hamile kaldığımdan beri kahvaltı yapıyorum ondan aldım sanırım bir de

Evet baskı yapıyo mesaneye tamamen ondan yukarı çıkınca rahatlarım dedim de üstünde tepiniyo galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…