2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben deBurdan arkadaşların aldıklarını görünce almış kadar oluyorum. İlkinde çok gereksiz şeyler almışım, şimdi ihtiyaç listesi yapıyorum, ona göre alışveriş yapıcam.
Yok ya ben bir türlü çıkamıyorum oğlumdan hiç bir şey kalmadı sıfırım şuan ama herşeyi almicm öle liste yapcm birde gelince de ona göre alcm

Ben deBurdan arkadaşların aldıklarını görünce almış kadar oluyorum. İlkinde çok gereksiz şeyler almışım, şimdi ihtiyaç listesi yapıyorum, ona göre alışveriş yapıcam.

Yok ya ben bir türlü çıkamıyorum oğlumdan hiç bir şey kalmadı sıfırım şuan ama herşeyi almicm öle liste yapcm birde gelince de ona göre alcm
Kizlar bende daha bisey aldım sayilmaz bebek bezi ıslak mendil ve pamuk aldım nedense ekonomiyi en sarsan şeyler diye onlara odaklandim. Bir hastane çıkışı aldım heves edip o da lekeli geldi iade oldu. Dün e bebek tekstilde bayağı indirim vardı ama gereksiz harcama yapmamak için almadım ilk kizimdan kalan kıyafetlerdeki lekeleri çıkarıp onları kullanıma almayı planlıyorum tasarruf olarak

Eşimin kardeşi eczacı o tarz şeyleri ordan halledecek eşim. Bugün çok güvendiğim bir ekonomist seçimlerden sonra enflasyon patlayacak yazmış, yani seçimlere kadar alışverişi tamamlamak lazım

En uygunu netten alışveriş oluyor yaa. Ben hepsini netten alırım. Büyük oranda kafamda belli zaten artık her şey.

Kızlar kamerayı alıp geldim cidden çok güzel orda da bunu kullanan birine denk geldim bir sürü soru sordum bayadır kullanıyormuş çok memnunmuş pili değiştirirken ekranını bozmuşlar kendi hataları yenisini almaya gelmiş. Telefonunu çıkarıp gösterdi uygulama üzerinden izleyebiliyor ve görüntü çok netti 1080 p zaten. Sesli şekilde orayla konuşma da yapabiliyor. Baya kullanışlı ben diyorum ki şimdiden kurayım oturma odasına eşimle konuşalım hem bana bakmış olur doğuma yakın endişesi kalmaz

Çok güzel ya

Evet bugün mağazasından alcam onlar çok işe yatıyor 15*60 lıdan 4 paket düşündüm. Bu markanın biberon temizleyici leke çıkarıcılarını öneriyor musun Eki Görüntüle 3388063
Canım çok geç gördüm mesajını ben bıberon temizleyicisini az kullandım ve çok araştırmadan almıştım ama leke cikaricisini hala kullanıyorum yazın özellikle açık renkli kıyafetlerini hala toz olan leke çıkarıcısinda bir gece bekletip yıkıyorum, sıvı olanlarına hiç bulaşmayın hiç ise yaramiyorlar

Haftasonu indirimi devam ediyor bende alayım ondan

Valla aldıklarım fazla olabilir ama dert etmiyorum çünkü teyzem de hamile teyze dediğime bakmayın 3 yaş var aramızda o da 2 aylık. Bu sene kız kardeşim de evleniyor. Arkadan gelen çok boşa kalmaz bişey
Edacigim aldıkların benim oglumdaki alışverişim gibi ben de bu da lazım olur bu da diye diye her şeyin en iyisine en almaya çalışmistim tüm maaşımı minnoşa yatiriyordum Allah nasip ederse ikinci çocuk da olursa onda da kullanırsın, korbell ben de aldım bu sefer inşallah iyidir.. Aldıklarım değil almadiklarimdan pişman oldum ben hep sen de arkana bakmadan yerleştir güzel güzel yarın bir gün hazır hazır eline gelecek hepsi bir de ilk bebeğin, büyük bir hevesle alınıyor, sen kimsenin hevesini kirmasina da izin verme içinden nasıl geliyorsa öyle yap :) yok fazla yok az kimseye düşmez :) ben ikinci bebek olmasina rağmen yine başladım bir heves almaya :)

Osteocare can dostum olmuştu emzirme süresince oğlum süt alerjik olunca kalsiyum ihtiyacımi komple ondan almıştım mecbur süt ürünleri tuketemeyince, oğlumun da benim de kalsiyum hep üst sınıra yakın çıkıyordu vegan olması ile baya isime yaramıştı

Harikasın valla bende öyle düşünüyorum çok çok aşırıya kaçmadıkça hevesle yaptığım şeylere laf ettirmem valla İnşallah güzel güzel kullanmayı nasip etsin bize

Kesinlikle ilk heves çok başka. İnsanın hevesini kırmaya kimsenin hakkı yok. Ben biraz fazla gereksiz almıştım ama Ama o zaman alım gücü de fazla olunca çok koymamıştı, şimdi koyar. Kızın okulu ilk kez okul fiyatı yayınlamadı, gelin görüşelim diye mesaj atmıslar herkese. Du bakalım ne kadar istiycekler

Patikli tulum çok daha çabuk küçülüyor evet daha az alınmalı alınacaksa da hemen kasma yapıyor

Ben hiç bir şey almadım daha
Alırsın canım sen hele bı inan her şeye ben de oğlumda 7.ayda almıştım ama çok sıkışmıştı herşey, bunda biraz daha yaymayı düşünüyorum kıyafet konusunu, bı gelse benim eltime gonderdiklerim ne var ne yoktu görürdum bir de mevsimleri tutmuyor oğlumla Mart doğumlu oglum.. ona göre yavaş yavaş alcam. Şuan ebebek indirimlerinden bebek bezi alt açma bezleri emzirme ürünleri, ıslak mendil, bebek temizleme pamuğu falan tamamladım. Kıyafet işine hiç girmedim bakalım ne zaman başlarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…