2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bizim anne modumuz çoktan açılmış seneye de giyer mantığı ile alıyoruz
Hahahah doğru valla başlamışız haberimiz yok
Eki Görüntüle 3388128
Bide kızlar şu markanın zıbınlarını çoraplarını indirimde yakalarsanız kaçırmayın yumuşacıkkkkkk
Bunlar çok güzel almak mantıklı mı peki. Yani yenidoğan olarak çoğu patikli tulum bizim hesaba göre 6 aylık mı kışlık oluyor yani çorapları genelde 6 aylık mı tercih etsem

Tam kararında denk gelmiş o zaman sistem üzerinden bana bide indirim yaptı Novibaby ürünlerini ilk kez gördüm çoraplarında 5lisini 150 tlye aldım bambu
Güle güle kullansın bebeklerimiz
Amin inşallah bambuyu çok severim çorap işini az tuttum dediğim gibi kararsız kaldım

Benim bu aldıklarım 0-6 ayaklarını yere basmayacakları ve evlerimiz sıcak olduğu için çorapta tek kriter terletmiyor olması bambu olması yeterli bence kuzum kız çocuğu daha uzun süre giyiyo bu arada bunda nasıl olur bilmiyorum ama 0-6 yazanları baya 10 ay kullandık esnek olduğu için. 2 paket daha alırsam bizi baya götürür ihtiyaç halinde yine alınır zaten
He ben patikli tulum çok tercih etmiyorum bu arada boylarını kilolarını bilmediğimiz için yenidoğan hariç
Patiksiz alıyorum hep

Ben hiç bir şey almadım daha

Ben. Mideme baskı yapıyor. Sanki bebek midemde büyüyor. Alt kısım rahat. Üst karnım şiş. Zor oluyor
Hareketlerini nerede hissediyorsun
Bugün kahvaltı yaptım 10 da sonra oğlum sulu yemek isitim onla ekmeğimi batirdim birazz yedim ama şuan midem şiş sanki ne yemişim birde bugün hiç oturmadim temizliğe başladım akşam yemeğineden sonrasini düşünemiyorum ne yesem ağrı yapmaz çokta açım

Aman dikkat et valla bu ara kramp kas ağrılarım var zaten. Dün sol bacağım dizden altı kas spazmı oldu resmen baya geçmedi
Yaaa senle şikayetlerimiz ne kadar aynı ağlanacak halimize gülüyorum çok yavaş yavaş yapcm yapmasamda gerçekten ev çok kötü o kirli iken ben alışveriş yapmam nere koyacam her yer kirli diyom Perşembe de detaylı ultrason dan çıkım gerisini eşim düşünsün

Bende akşamları oluyor yanma değil de şişkinlik sanki nefes alacak yerim kalmiyor o derece yani. Zamanla geçer mi bilmiyorum valla. Az da yesem aynı çok da yesem aynı
Özür dilerim ama bnde geğirme sanki ne yedim dün ikindi havuç yedim ay yemez olaydım kahvaltı da hiç sorun yok ama öğlenden sonra ne yesem midem yemeğe düşman gözü ile bakiyo

Canım ben hamileyken sompo yaptırdım. Muayene ve doğumu kapsıyor , tahliller dahil değil. Yine de kullanabilir miyim detaylı ultrasonda bilgin var mı?

Bebeği göbeğimin altında hissediyorum. Çok hareketli sanırım. İkinci hamileliğim birde. Kızımda böyle erken bu kadar hareket hissetmiyordum. Özellikle yazıyorumki kimse telaş etmesin

Kizlar bebek arabasi hakkinda fikri olan? Ya da almis bulunan var mi aramizda? Anne yani besik önerileri de alabilirim. Next2me önerilmiş epey ama ilk bebeginde kullanmis olan varsa ozellikle diye bir sorayim dedim
Cnm ben Chicconun anne yanını kullanmıştım daha doğrusu kullanamamistim. Benimkisi elektrikli sallanan beşik sevdiği için onda büyüdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…