2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Sagol kuzum ya guzel oldu bu tavsiyeler. Bakayim ben de bunlara bir. Benim de kafamda netlesenler babybjörn ana kucagi, yataş juno yatak oldu. Elele baby nin park yataklarina baktim onlar da anne yani olabiliyormus galiba ama onda kararsiz kaldim. Bir de sanırım şubat ayinda fiyatlar gercekten iyi. Bir tarafim indirimleri kacirmak istemiyor. Bir diger yanim da haftasi daha erken almak icin bari bir 30 olsaydi falan diyor. Allah vermesin aklima degisik degisik seyler geliyor🤭🤭

Bugun chiccoya ugradim oradaki kiza da boyle söylüyordum. Oyle dusunmeyin alın ki evrene poztf mesaj gonderin diyor o da🤣🤣 hamileliğini ogrenir ogrenmez gelip alanlar varmis. Benim elim hala 2 ileri 1 geri gidiyor nedense
Haklısın kuzum ama işte indirimde alıp atmak çok rahatlatıyor ilerde doğum hastane masrafları var bi şekilde erken başlamak lazım. Kafan da ayrı rahatlıyor bişeylerr karar verip bitirince. Son haftalar bunların hepsini düşünmek ayrı strese neden olur. İyi düşünelim iyi olsun kalbini ferah tut olacak olan doğumda da oluyor ha 20. Hafta ha 30. Haftada yapmışsın farketmiyor 😇

Vitamin olarak da ocean mummy devam ediyorum geçen hafta d vit başladık haftada bir olarak. Bu hafta da günde bir olarak kemik ilacına başladım kalsiyum magnezyum yönünden destekleyici olarak.

IMG_4853.jpeg

Elektrikli tavsiye ediyorlar. Madela çok güzel ama pahalı alınabilecek en iyilerden özellikle bu çocuğun emme hareketlerine daha yakın olanı Lansinoh markası ben ondan aldım ebebek indirimi yakalayıp. Yine giriyor indirime 17-18-26 Şubat tarihlerinde yakalayabilirsin. Göğüs ucu kremi göğüs pedi ve süt poşetini de aldım birer kutu.

Ay ben ya dün uyuyamadım buraya da bakamadım aşırı şiş karnım gerildi yırtılıp patlicak gibiydim. Soda falan içtim yanması biraz azaldı ta 5 te yattım 😢

Allianz sigortada 10 ay öncesi girişin varsa ek olarak yapılabiliyor demişlerdi bana ama gebeliğin 10 haftasına kadar oluşturmak lazımmış sonrasında geçmiş oluyor
İşte tam olarak öyle oldu bnde şişti soda içtim elma yedim yeşil biraz rahatladı 😥

Yenidoğan olarak bunları aldım sadece çünkü kilosu falan değişken olabilir hediye de getiren oluyor. Bi de 3 aylıkları da kullanabiliyormuş. Arkadaşım bedende değişikliği hallederiz zaten takılma hiç dedi 😅 bunları hepsi indirimli fiyatı üzerinden ekstra %29 indirimle aldıklarım Eki Görüntüle 3388084
Oyyyyy ya çok tatlılar güle güle kullanın inşallah 🤩🤩🤩

Haklısın kuzum ama işte indirimde alıp atmak çok rahatlatıyor ilerde doğum hastane masrafları var bi şekilde erken başlamak lazım. Kafan da ayrı rahatlıyor bişeylerr karar verip bitirince. Son haftalar bunların hepsini düşünmek ayrı strese neden olur. İyi düşünelim iyi olsun kalbini ferah tut olacak olan doğumda da oluyor ha 20. Hafta ha 30. Haftada yapmışsın farketmiyor 😇
Dogru soyluyorsun canim. Subat bitmeden ben de yakalayabildigim yerden yakalayayim bari🤣 bu arada senin aldiklarini gordum cok iyi yapmissin🥰🥰 heveslendim valla ben de bi e bebege ugrayayim aksam 🤣

Oyyyyy ya çok tatlılar güle güle kullanın inşallah 🤩🤩🤩
Sağol canım inşallah bi hevesle alıp bitirdim bende anlamadım çok bişeyi kalmadı alınacak banyo seti bakım ürünleri burun aspiratörü falan var
Dogru soyluyorsun canim. Subat bitmeden ben de yakalayabildigim yerden yakalayayim bari🤣 bu arada senin aldiklarini gordum cok iyi yapmissin🥰🥰 heveslendim valla ben de bi e bebege ugrayayim aksam 🤣
Bak bak hatta almak istediğin bulamadığın olursa önden ayırırız buradaki arkadaşım baya yardımcı oluyor bana önceden depoya çekiyor satılmasın diye 😅

Bu arada kamerayı söylemeyi unutmuşum bugün indirimde şimdi almaya gidiyorum bayadır takip ediyordum internette 6 binin üzerinde fiyatı ebebekte bugün 4000 tlye düşmüş. Motorola lux64 olanı 4.3 inç. Çoğu ünlü bunu kullanıyor odalar arası kesinti yok ses görüntü kalitesi ve gece görüşü var çift taraflı iletişim kurulabiliyor. Telefondan izleyebiliyorsun. Bi araştırın ben en iyisi olarak bunu buldum tek sıkıntısı ekranın şarjı çabuk tükeniyor ama genelde akşam otururken şarjda karşına koyduğunda çözülmüş oluyormuş bu durum gün içinde elde gezdirirsin zaten
IMG_4808.png

E bebekte ne kadardı kolsuz zıbınlar ben Amazon’dan aldım 10lu 389 tl idi aşırı güzel çıktı 🥲
İyi almışsın sende kuzum askılı olanlar 50 tl %29 indirimle 35.5 tlye geldi 10 tanesi 355 tl olmuş oluyor. Kısa kollu beyazların 5 lisi 250 tlydi askılı olanlarının fiyatını hatırlamıyorum
image.jpg

İyi almışsın sende kuzum askılı olanlar 50 tl %29 indirimle 35.5 tlye geldi 10 tanesi 355 tl olmuş oluyor. Kısa kollu beyazların 5 lisi 250 tlydi askılı olanlarının fiyatını hatırlamıyorum Eki Görüntüle 3388126
Tam kararında denk gelmiş o zaman🩵 sistem üzerinden bana bide indirim yaptı Novibaby ürünlerini ilk kez gördüm çoraplarında 5lisini 150 tlye aldım bambu
Güle güle kullansın bebeklerimiz 🫠

X