2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Valla kuzum ben o işi kocama verdim araştır bul dedim 😅 travel sistemden vazgeçtik gibi çok hantal ya. Kabin tipi tercih edeceğiz gibi ben yalnızken rahat hareket edeceğim bir marka açması kapatmasi ve sürmesi rahat bir model tercih etmek istiyorum
Yaaa ne guzel. Benim kocam onaylama mercii oldugu icin hepsini benim dusunmem lazim🤣 ben de hafif ve tek elle kapatilabilen bisey istiyorum canim. Kizimda onu yasadim. Tek kolla cocugu tasirken diger elle kapatilip bagaja atilabilecek pratiklikte bir bebek arabasi arayisi icindeyim

Kizlar bebek arabasi hakkinda fikri olan? Ya da almis bulunan var mi aramizda? Anne yani besik önerileri de alabilirim. Next2me önerilmiş epey ama ilk bebeginde kullanmis olan varsa ozellikle diye bir sorayim dedim
Amazondan hauck bebek arabası ve 360 isofix tabanlı oto koltuğu siparis verecegim. Oto koltugu bebek arabasina takılıyor.
Tek elle kapama teknolojisi donna ve maxi cosinin bazı modellerinde var. Benimle firmanin paylastigi bilgiyi paylasiyorum
"Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 🙏🏻 Coral 360, Pebble 360 SlideTech ve Marble ana kucaklarımız ISOFIX bazasıyla kullanılmaktadır. Bu 3 modeli de ISOFIX bazasından ayırarak bebek arabasına adaptörle birlikte takabilirsiniz. Eğer bebek arabanız Lara2 ise Lara adaptör, Jaya2 ise Jaya adaptör, diğer Maxi-Cosi bebek arabalarımızdan biri ise universal adaptör kullanmanız gerekmektedir. Keyifli günler dileriz. 😊"

Amazondan hauck bebek arabası ve 360 isofix tabanlı oto koltuğu siparis verecegim. Oto koltugu bebek arabasina takılıyor.
Tek elle kapama teknolojisi donna ve maxi cosinin bazı modellerinde var. Benimle firmanin paylastigi bilgiyi paylasiyorum
"Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 🙏🏻 Coral 360, Pebble 360 SlideTech ve Marble ana kucaklarımız ISOFIX bazasıyla kullanılmaktadır. Bu 3 modeli de ISOFIX bazasından ayırarak bebek arabasına adaptörle birlikte takabilirsiniz. Eğer bebek arabanız Lara2 ise Lara adaptör, Jaya2 ise Jaya adaptör, diğer Maxi-Cosi bebek arabalarımızdan biri ise universal adaptör kullanmanız gerekmektedir. Keyifli günler dileriz. 😊"
Kendisini gordun mu arabanin kuzum? Acilis kapanisi nasil acaba ? Hafif gorunuyor gercekten.

Arkadaşlar süt sağma makinesi manuel mi iyi yoksa otomatik mi elle yapılandan indirim gördüm ama bilmiyom hangisi iyi hangisi kötü
Elektrikli tavsiye ediyorlar. Madela çok güzel ama pahalı alınabilecek en iyilerden özellikle bu çocuğun emme hareketlerine daha yakın olanı Lansinoh markası ben ondan aldım ebebek indirimi yakalayıp. Yine giriyor indirime 17-18-26 Şubat tarihlerinde yakalayabilirsin. Göğüs ucu kremi göğüs pedi ve süt poşetini de aldım birer kutu.
Kızlarr midesi şişen yanma hiseden varmı
Ay ben ya dün uyuyamadım buraya da bakamadım aşırı şiş karnım gerildi yırtılıp patlicak gibiydim. Soda falan içtim yanması biraz azaldı ta 5 te yattım 😢
Gebelik teminatı yok. Hamile kalıncada yapılmıyormus ek paket olmuyormuş
Allianz sigortada 10 ay öncesi girişin varsa ek olarak yapılabiliyor demişlerdi bana ama gebeliğin 10 haftasına kadar oluşturmak lazımmış sonrasında geçmiş oluyor

Kizlar bebek arabasi hakkinda fikri olan? Ya da almis bulunan var mi aramizda? Anne yani besik önerileri de alabilirim. Next2me önerilmiş epey ama ilk bebeginde kullanmis olan varsa ozellikle diye bir sorayim dedim
Kuzucum daha öncede söylemiştim kesinlikle kabin tipi bir bebek arabası. Sırtımda çanta elimde kızım diğer elimde bebek arabası varken çok rahat merdiven çıkabiliyordum mesela. Hala taş gibi yaklaşık 7-8 şehir gördü umreye gitti geldi 🤓

Ben Bagi neo modeli aldım baston model hem ilk 6 ay pusetle kullanılır sonra devam. 18 şubatta tüm Bagi ürünleri ebebekte indirime giriyor. Fiyatı 12.700 tlye düşecek. Tavsiye ederim sürüşü çok rahat hafif tek elle kapatabiliyorsun ve biraz yüksek. Park yatak olarak Kanz tercih edicem o öneriliyor hep genişliği ve devamında rahat kullanımı için aynı zamanda anne yanı olarak da kullanabiliyorsun. Onun indirimi de 22-23 şubatta olacak 3150 tlye geliyor. Elektrikli ana kucağı olarak da Joie Serina 2 in 1 model düşünüyorum yine tavsiyeler ve yorumlardan yoka çakarak karar verdim. Titreşim özelliği falan gaz çıkarmada çok işe yarıyormuş rahatlatıcı müzik sesleri varmış birkaç salınım özelliği çift taraflı kullanımı var. En güzeli puseti çıkabiliyor manuel olarak elde taşıyıp kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam onun da indirimi 25 şubatta olacak 4600 tlye düşüyor.
IMG_4813.png
IMG_4578.jpeg
IMG_4579.jpeg
c5ba79a4-ecf1-49f7-9721-5e9f8cb07b2a.jpeg

Yaaa ne guzel. Benim kocam onaylama mercii oldugu icin hepsini benim dusunmem lazim🤣 ben de hafif ve tek elle kapatilabilen bisey istiyorum canim. Kizimda onu yasadim. Tek kolla cocugu tasirken diger elle kapatilip bagaja atilabilecek pratiklikte bir bebek arabasi arayisi icindeyim
Travel sistemleri denedim hep mağazalarda çok ağırlar gerçekten. Hafifi yok gibi bir şeydi. Bayağı yorum da okudum alanlar da bir pişman. İsofixli oto koltugu+ baston ya da kabin boy bebek arabası en mantıklısı gibi duruyor. Oto koltuğunu arabaya takip unutmayi düşünüyorum sök tak ugrasmak istemiyorum valla

Kızlar ebebekteki bebek temizleme pamuğu leke cikarici vs indirime girmiş ben niyeyse yarın akşam girecek sanmıştım 2 koli 15 li pamuk, 1 tanecik de emzik biberon temizleyici alabildim, leke cikaricilar kaçmis bile bitmis
Evet bugün mağazasından alcam onlar çok işe yatıyor 15*60 lıdan 4 paket düşündüm. Bu markanın biberon temizleyici leke çıkarıcılarını öneriyor musun
IMG_4826.png

Ben Bagi neo modeli aldım baston model hem ilk 6 ay pusetle kullanılır sonra devam. 18 şubatta tüm Bagi ürünleri ebebekte indirime giriyor. Fiyatı 12.700 tlye düşecek. Tavsiye ederim sürüşü çok rahat hafif tek elle kapatabiliyorsun ve biraz yüksek. Park yatak olarak Kanz tercih edicem o öneriliyor hep genişliği ve devamında rahat kullanımı için aynı zamanda anne yanı olarak da kullanabiliyorsun. Onun indirimi de 22-23 şubatta olacak 3150 tlye geliyor. Elektrikli ana kucağı olarak da Joie Serina 2 in 1 model düşünüyorum yine tavsiyeler ve yorumlardan yoka çakarak karar verdim. Titreşim özelliği falan gaz çıkarmada çok işe yarıyormuş rahatlatıcı müzik sesleri varmış birkaç salınım özelliği çift taraflı kullanımı var. En güzeli puseti çıkabiliyor manuel olarak elde taşıyıp kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam onun da indirimi 25 şubatta olacak 4600 tlye düşüyor. Eki Görüntüle 3388055 Eki Görüntüle 3388056 Eki Görüntüle 3388057 Eki Görüntüle 3388058
Bagilerin indirimi bekliyordm valla iyi oldu haber verdiğin canım. Kraft kenya alacaktim bende bagiyi beklerim.

Kızlar ben de bişey sorarım. Bebişlerde kusma ve salya olduğu için böyle önlük yada fular gibi bişey kullanmak gerekir mi?Kullandınız mı? Önlük yazında mama önlükleri çıkıyor gerçi ama

Kızlar ben de bişey sorarım. Bebişlerde kusma ve salya olduğu için böyle önlük yada fular gibi bişey kullanmak gerekir mi?Kullandınız mı? Önlük yazında mama önlükleri çıkıyor gerçi ama
Gerekiyor önlerini çok ıslatıyorlar Müslin aldım ben takımlarında önlükleri var ağız mendilide şart canım

Bende bol bol müslin aldım en çok lazım olan onlar poşet üstüne duş sonrası derken trendyoldan verdim bebese özellikle çok hoşuma gidiyor.
IMG_4839.jpeg
IMG_4838.jpeg
IMG_4835.jpeg
IMG_4836.jpeg
IMG_4837.jpeg

Bende makyaj temizleme için ve maske formunda olanları kullanıyorum salatalık suyuna atıyorum mesela maske oluyor 🤓
Ay 2024 başında gelecek yazmışlarda ortalarda yok
Kız maske çok mantıklıymış hiç aklıma gelmedi yazın teknede falan ben yüzüme atıyordum maske de olurmuş gerçekten 😅

X