2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yenidoğan olarak bunları aldım sadece çünkü kilosu falan değişken olabilir hediye de getiren oluyor. Bi de 3 aylıkları da kullanabiliyormuş. Arkadaşım bedende değişikliği hallederiz zaten takılma hiç dedi 😅 bunları hepsi indirimli fiyatı üzerinden ekstra %29 indirimle aldıklarım
IMG_4833.jpeg

Tekstil indirimi de 25 şubatta tekrar olacak aklınızda olsun bu sene fiyatları yükseltmeden indirimli fiyatların üzerine indirim yapmışlar baya uyguna getirebilirsiniz ben bu beyazlara bayıldım özellikle 6 al 5 öde olarak da vardı uyguna gelmişti. Eki Görüntüle 3388074
Farkettin mi sende bunlarda sadece 6 al 5 öde vardı yüzde 29 indirim yoktu

Kızlar ben de bişey sorarım. Bebişlerde kusma ve salya olduğu için böyle önlük yada fular gibi bişey kullanmak gerekir mi?Kullandınız mı? Önlük yazında mama önlükleri çıkıyor gerçi ama
Evet canim mutlaka gerekiyor ben kullanmıştım. Lcw da falan üçgen seklinde olanlar var onlarda hem iş görüyor hem görüntü açısından daha estetik 😍

Alerjiye karşı bez stoğu yapmayı düşünmüyorum ama ilk prizma olarak aldım hastaneler de genelde onu istiyor. 2 paket 1 numara bir paket de 2 numara aldım. Korbell bez çöp kocası ve yedek poşetini almıştım. Bunlar eski indirmdi yazmıştım yine 1925 tlye geldi burası da
IMG_4847.jpeg

Evet ben sorduğumda 6 al 5 öde daha indirimli geliyor dedi. Sırf tamamlamak için 18 tane aldım 😬 Ama kendi uygulamasında 5 li olarak %29 satıyordu ordan da bi 5 li aldım kısa kollu olarak
Bende faturaya bakinca farkettim. Pek beyaz almadim zaten abisinden kalanlar oldugu icin sadece 2 tane askılı aldım kız oldugumuz belli olsun 🤣😍 renkli ve desenlilere bayılıyorum 😍

Kuzucum daha öncede söylemiştim kesinlikle kabin tipi bir bebek arabası. Sırtımda çanta elimde kızım diğer elimde bebek arabası varken çok rahat merdiven çıkabiliyordum mesela. Hala taş gibi yaklaşık 7-8 şehir gördü umreye gitti geldi 🤓
Markasi neydi kuzum sizinkinin?

Bunlar da Lansinohdan aldıklarım göğüs ucu kremi süt poşeti göğüs pedi ve elektrikli tekli göğüs pompası toplam 2200 tl vermiştim hepsine. Emzik ve biberonda en iyi olan philips aventmiş yenidoğan adlım bir tane de 1 yaş olarak aldım. Yedek uç da vardı bende onları da toplam 822 tlye aldım.
IMG_4849.jpeg
IMG_4848.jpeg

Valla aldıklarım fazla olabilir ama dert etmiyorum çünkü teyzem de hamile teyze dediğime bakmayın 3 yaş var aramızda 😂 o da 2 aylık. Bu sene kız kardeşim de evleniyor. Arkadan gelen çok boşa kalmaz bişey 😜

Ben Bagi neo modeli aldım baston model hem ilk 6 ay pusetle kullanılır sonra devam. 18 şubatta tüm Bagi ürünleri ebebekte indirime giriyor. Fiyatı 12.700 tlye düşecek. Tavsiye ederim sürüşü çok rahat hafif tek elle kapatabiliyorsun ve biraz yüksek. Park yatak olarak Kanz tercih edicem o öneriliyor hep genişliği ve devamında rahat kullanımı için aynı zamanda anne yanı olarak da kullanabiliyorsun. Onun indirimi de 22-23 şubatta olacak 3150 tlye geliyor. Elektrikli ana kucağı olarak da Joie Serina 2 in 1 model düşünüyorum yine tavsiyeler ve yorumlardan yoka çakarak karar verdim. Titreşim özelliği falan gaz çıkarmada çok işe yarıyormuş rahatlatıcı müzik sesleri varmış birkaç salınım özelliği çift taraflı kullanımı var. En güzeli puseti çıkabiliyor manuel olarak elde taşıyıp kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam onun da indirimi 25 şubatta olacak 4600 tlye düşüyor. Eki Görüntüle 3388055 Eki Görüntüle 3388056 Eki Görüntüle 3388057 Eki Görüntüle 3388058
Sagol kuzum ya guzel oldu bu tavsiyeler. Bakayim ben de bunlara bir. Benim de kafamda netlesenler babybjörn ana kucagi, yataş juno yatak oldu. Elele baby nin park yataklarina baktim onlar da anne yani olabiliyormus galiba ama onda kararsiz kaldim. Bir de sanırım şubat ayinda fiyatlar gercekten iyi. Bir tarafim indirimleri kacirmak istemiyor. Bir diger yanim da haftasi daha erken almak icin bari bir 30 olsaydi falan diyor. Allah vermesin aklima degisik degisik seyler geliyor🤭🤭

Bugun chiccoya ugradim oradaki kiza da boyle söylüyordum. Oyle dusunmeyin alın ki evrene poztf mesaj gonderin diyor o da🤣🤣 hamileliğini ogrenir ogrenmez gelip alanlar varmis. Benim elim hala 2 ileri 1 geri gidiyor nedense

X