2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
En güzelini yapıyorsun kuzucum

Çok çok geçmiş olsun inşallah ya bnde sana yazacaktım ne yaptın diye çekilmesi zorunlu demi bnde cektircm de süreç nasıl işleyecek
Önce çekim gerekli dendi ama sonra eylül ayındaki röntgenime bakıldı. Kanal tedavisi iyimiş kaplama yapılacak. Sen kesin çektireceksen de sıkıntı yok bu aylarda çekim falan yapılıyormuş

Önce çekim gerekli dendi ama sonra eylül ayındaki röntgenime bakıldı. Kanal tedavisi iyimiş kaplama yapılacak. Sen kesin çektireceksen de sıkıntı yok bu aylarda çekim falan yapılıyormuş
Çok geçmiş olsun benim kesiň çekilecek ya ama işte iltihap bitmiyor ki antibiyotiğe ragmen hâlâ devam ediyor

Benim bi tane dişim poğaça yerken kırıldı kökten yarısı gitmişti kaplamayla kurtabileceksen ne güzel canım çok geçmiş olsun
Sağol canım. Benim bir dolgum balık yerken çıkmıştı. Bir dişim leblebi yerken kırıldı bu da patlamış mısıra denk geldi. Artık sıvı beslenicem diyorum

Sağol canım. Benim bir dolgum balık yerken çıkmıştı. Bir dişim leblebi yerken kırıldı bu da patlamış mısıra denk geldi. Artık sıvı beslenicem diyorum
Diş büyük sıkıntı ya
Poğaçada şok olmuştum bildiğimiz yumuş yumuş bişey doktor dedi ki çorba yerken kıranı da gördüm
Benim tüm tedavilerim Martta bitti ağzımda çürük çarık kırık dolgu implantsız boşluk kalmadı bu gebeliğimi rahat geçirmek istiyorum ya diş zor hem maddi hem manevi

Kizlar bebek arabasi hakkinda fikri olan? Ya da almis bulunan var mi aramizda? Anne yani besik önerileri de alabilirim. Next2me önerilmiş epey ama ilk bebeginde kullanmis olan varsa ozellikle diye bir sorayim dedim

Kizlar bebek arabasi hakkinda fikri olan? Ya da almis bulunan var mi aramizda? Anne yani besik önerileri de alabilirim. Next2me önerilmiş epey ama ilk bebeginde kullanmis olan varsa ozellikle diye bir sorayim dedim
Valla kuzum ben o işi kocama verdim araştır bul dedim travel sistemden vazgeçtik gibi çok hantal ya. Kabin tipi tercih edeceğiz gibi ben yalnızken rahat hareket edeceğim bir marka açması kapatmasi ve sürmesi rahat bir model tercih etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…