2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yaşamlar arkadaşlar bişey soracağım sizlere ya kardeşim salatalık getirdi onu yiyordum en sonda gördüm salatalıga ilaç yapışmıştı ya şuan çok korkuyorum bebeğe zarar verirmi diye bide cips falan tüketmek zararlımı

Çift doktor kafa karışıklığıdır birinin dediği diğerini tutmaz hiç sevmem o yüzden tek doktora güvenip onla devam etmek en güzeli sadece cinsiyet değil her konuda böyle
Kesinlikle katılıyorum. Hem devlet hem özelle basladım. Konsantre olunmuyor. Son zamanlarda popüler oldu çift doktor.eskiden böyle birşey yoktu.Ve devlet doktorları bunu anlıyor o yüzden ilgilenmiyor.

Gebelik teminatı yok. Hamile kalıncada yapılmıyormus ek paket olmuyormuş
Evet doğru bekleme süresi var o yüzden ben iki sene önce yaptırmistim ki o süre dolsun diye. Marpfre de vardı bende onun da aynı şekilde bekleme süresi vardı. Gerçi bu sigortaları kendimiz yaptırmadık. Marpfreyi benim iş yerim yaptırmıştı, Allianz eşimin iş yeri

Arkadaşlar süt sağma makinesi manuel mi iyi yoksa otomatik mi elle yapılandan indirim gördüm ama bilmiyom hangisi iyi hangisi kötü
Ben ilk 1 yıl avent elektrikli kullandım gayet memnundum. Sonra sütüm azalınca aventin de yeterli gelmediğine kanaat getirip madela aldım. 20 CC fln fark ediyordu tek sagista. Ben elektrikli diyorum çünkü uzun sürüyor sagmasi manuelde el bir yerden sonra ağrır.

Aha iyi o zaman otomatik görürsem ona bakarım sağol canım

Arkadaşlar süt sağma makinesi manuel mi iyi yoksa otomatik mi elle yapılandan indirim gördüm ama bilmiyom hangisi iyi hangisi kötü
Ben elektrikliyi garantiye gonderdigimde aldım manuel, beni idare etsin elektrikli gelene kadar diye ama yok yani hiç becerip de süt cikaramamistim moralim çok bozulmustu, elektrikliyi göğsüne yerleştir ister yemek ye o sırada ister otur biseyle uğraş çok pratik oluyor

Kızlar ebebekteki bebek temizleme pamuğu leke cikarici vs indirime girmiş ben niyeyse yarın akşam girecek sanmıştım 2 koli 15 li pamuk, 1 tanecik de emzik biberon temizleyici alabildim, leke cikaricilar kaçmis bile bitmis

Benimde 2 farklı renkli ultrasonu var kızımın oğluşumda şanslıyım her seferinde 3 boyutlu veriyor Şuan senin doktorun iyi bence ya olması avantaj kaç gebelik görmüştür Allah bilir. Olması gerekeni yapıyolar da bize zaman geçmiyor işte

Kesinlikle katılıyorum. Hem devlet hem özelle basladım. Konsantre olunmuyor. Son zamanlarda popüler oldu çift doktor.eskiden böyle birşey yoktu.Ve devlet doktorları bunu anlıyor o yüzden ilgilenmiyor.
Kızımda imkanım vardı bundada var istersem uğraşmadan eğitim araştırmadan randevu alır giderim kuzenim bir akrabamız hastanede memur. Ama gerçekten anneye stres bence çift doktor ve kızımda acillik oldum kendi doktorumun gelmesine 2 saat var diye devlete gittim hayatımın en büyük hatası oldu, o yüzden Allah düşürmesin diyorum tek doktordan devam
Anlarlar tabi onlarda biliyor

Riskli gebeliklerde 15 güne bir ya da haftada bir capgiriyor şükür bende şuan için bir risk göremediği için 4-6 haftada bir yaptı aralıkları, sıkıntı olmasın da bekliycez artık, bu sefer devlete gitmiycem hem hareketlerini hissediyorum artık hem de bir gün hissetmedim o zaman da doppler ile dinliyorum, benim devlete gitmekteki tek amacım her seferinde kalp atışını duymak oluyordu gerisini umursamiyordum şuan kalp atışı şükür devam, bildiğim için gerek yok devlete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…