2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selam kızlar
Ayrıntılı ultrason için devlete gittim bugün ikili testim 1/708 çıkmıştı yani orta risk sol böbrekte 2 adet genişleme gördü fetal DNA öneririm dedi ama cihazı çok kotu olduğu için ve göbek yaglanmam olduğu için kalbe vs çok bakamadi özelde ayrıntılı yaptırmamı önerdi çok canım sıkıldı böbrekte genişleme görülen varmı ?
Canim bence hic canini sıkma. Bobrekle ilgili sorunlar o kadar cok soyleniyor ki ultrasonda ben artik takılmıyorum.18+5te benim de bobregi goremedigi soyledi doktor. Ama kafama takmadim. Haftasi kucuk oldugu icin gorememistir diye dusunuyorum. Mesanesini gosterdi ve dolu dedi. Idrar uretebildiyse bobrek vardir diye dusundum gectim. Ki seninkinde ultrasonda kotuymus zaten. Ayrintiliya gidene kadarki sureyi zehir etme hic kendine.olumlu seyler dusun guzel seyler olsun🥰🥰

Evet iste durup durmayacagini kestirmek mumkun olsa ne iyi olurdu ama denemeden de bilemeyiz simdi ☺️ kızımda elektrikli sallanan salincagimiz vardi ama büyüktü yer yer kurtarici olmakla birlikte 5 6 aydan sonra kullanamadik onu da durmadi icinde cok. Galiba ilk 6 ay icin gozden cikarip almak lazim alacaksam
Belki ikinci el temiz bulursan değerlendirmen daha iyi olabilir kuzum ya ben aldığımda 400 tl idi koymadı pek o yüzden 5 çocuk daha büyütür dediğim gibi ben 5-6 ay kadar kullandım sonra gitti geldi sallandı ama oyun olarak tabi 🤓

kızlar süt pompası alan oldu mu? elektrikli mi manuel mi alınmalı? bir de önereceğiniz bi marka var mıdır?
Elektirikli daha iyi hatta bazı paketlerde ikiside var ben valla markasını hatırlamıyorum elimde sadece kahve rengi kutusu kaldı kaynatıp bu bebemde de kullanıcam inşallah bence alınması şart mastit olmuştu göğüsüm benim

Konu düğünlerden açılmışken, yarın 19. evlilik yıldönümümüz. 19 sene önce Sevgililer Günü'nde( yarın), bir arkadaşın nikahı var şahit olarak beni çağırdı demisti eşim. Beraber gidelim dedi. Ben de kot eteğimin üzerine bir gömlek çekip gittiydim, meğer o, nikah sahitlerini bizim icin çağırmış, kendimi imza atarken bulmuş ve sonra ailemi aramıştım "ben evlendim" diye. Topik konusundan bağımsız bu da böyle bir anımdır🤣🤣
Ayy ne güzel bi anı öyle 😍😍 böyle akışında olan şeylere bayılırım 😊 Yarın bizim de yıl dönümümüz 5. Yılımızı kutlamış olcaz 2019 da 14 şubatta arkadaşlarlar topluca görüşüp orda tanışmıştık ertesi gün de randevuya çıkmıştık ☺️☺️

kızlar süt pompası alan oldu mu? elektrikli mi manuel mi alınmalı? bir de önereceğiniz bi marka var mıdır?
Bende tam oku yazacaktım canım. Bana en çok Lansinoh önerdiler elektrikli daha kullanışlı. Şuan ebebekte indirim var bugün aldım. Göğüs pedi süt poşeti ve göğüs ucu kremiyle birlikte. Düşünen varsa kaçırmayın
IMG_4649.png
IMG_4626.jpeg

Kizlar babybjörn ana kucagi hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kafam cok karıştı. Kullananlar cok memnun bahsediyor. Bir de elektrikli sallanan bir sey mi alsam diye aradayim. Yoksa bu ikisi farkli kategoriler mi kiyaslanamaz mi? Kullanan tecruce eden varsa ozellikle ilk bebeginde yorum yazarsa cok sevinirm
Babyjörn çok moda ama bebek daha hareketli aşamasına geçmeden salınamıyormuş. Elektrikli olanını önerdiler bana joie Serina 2 in 1 olan güzelmiş. Hem üstten poşeti çıkabiliyor ev içerisinde taşıyabilirsin hem de bikaç çeşitli salınımları var. 3/4 tane sesli müzikleri varmış gürültü sesi falan da sakinleştirici. Gece lambası var tepesinde. Yani poşetin çıkması falan kullanım yönünden çok iyi diyorlar. Ebebekte şubat indiriminde girecekmiş diye duydum onu bekliyorum şuan fiyatı 6 bin küsürde. Bikaç renk model seçeneği var. Bi de yönü de değişebiliyor
IMG_4584.jpeg

Aramızda Ankara’da olanlar kimler? Yardımcı olabilir misiniz ? Hangi hastaneye hangi doktora gidiyorsunuz veya tavsiye edesiniz. Teyzem için araştırma içindeyiz Ankara koruya gitmiş doktor ve hastane hiç iyi çıkmadı. Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Bütün hevesi kaçtı heyecanı kırıldı doktor çok önemli faktör ya 😢

Canim bence hic canini sıkma. Bobrekle ilgili sorunlar o kadar cok soyleniyor ki ultrasonda ben artik takılmıyorum.18+5te benim de bobregi goremedigi soyledi doktor. Ama kafama takmadim. Haftasi kucuk oldugu icin gorememistir diye dusunuyorum. Mesanesini gosterdi ve dolu dedi. Idrar uretebildiyse bobrek vardir diye dusundum gectim. Ki seninkinde ultrasonda kotuymus zaten. Ayrintiliya gidene kadarki sureyi zehir etme hic kendine.olumlu seyler dusun guzel seyler olsun🥰🥰
İnşallah canım ister istemez insan morelmen çöküyor 😔 düşünmemeye çalışacağım , plesenta ön duvarda dedi bununla ilgili bilgin varmı bir sıkıntı olur mu

Aramızda Ankara’da olanlar kimler? Yardımcı olabilir misiniz ? Hangi hastaneye hangi doktora gidiyorsunuz veya tavsiye edesiniz. Teyzem için araştırma içindeyiz Ankara koruya gitmiş doktor ve hastane hiç iyi çıkmadı. Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Bütün hevesi kaçtı heyecanı kırıldı doktor çok önemli faktör ya 😢
Prof. Dr. Ömer Lütfi Tapısız hoca. Doktorumu o kadar seviyorum ki Allahın izni ve doktorumun özverisine borçluyum hem sağlığımı hem bebeğimi. Doktorumun kliniği Next Levelda a blok. Gynovart.

Prof. Dr. Ömer Lütfi Tapısız hoca. Doktorumu o kadar seviyorum ki Allahın izni ve doktorumun özverisine borçluyum hem sağlığımı hem bebeğimi. Doktorumun kliniği Next Levelda a blok. Gynovart.
Özel klinik ya da muayenehane olmuyor maalesef çalıştığı için oraların rapor verme şansı yok özel hastane olması şart 😢 B BirNBirE Ankara’da olanları sen bilirsin ☺️☺️

Kizlar babybjörn ana kucagi hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kafam cok karıştı. Kullananlar cok memnun bahsediyor. Bir de elektrikli sallanan bir sey mi alsam diye aradayim. Yoksa bu ikisi farkli kategoriler mi kiyaslanamaz mi? Kullanan tecruce eden varsa ozellikle ilk bebeginde yorum yazarsa cok sevinirm
Babyjörn bana göre çok pahalı. Muadili Pierre Cardin de var bakabilirsin. Bana çok dik ve havada geldi onlar.Ben elektrikli aldım. Elelebaby markası 2500₺ . Kendi sitesinde. Trendyol da 4-5 bin di.

sacibelinde sacibelinde sen ankaradasın diye hatırlıyorum kime gidiyorsun doktor olarak
Canım ben Batıkent medicalparkta Tülay ozkilica gidiyorum. Kendisinden acayip memnunum. Hatta oradaki kadın dogumcularin çoğuna muayene oldum hiçbiri Tülay hocam gibi değil valla. Pazartesi randevu aldım gidip sarilacam 😅😅 ayrıntılı ultrasonu yapan doktordan sonra ilaç gibi gelir kendisi 🥰♥️

Kizlar ilk kızımdan kalan kiyafetleri çıkardım hurctaydilar böyle sandık lekesi gibi sarı sarı lekeler olmuş hep çıkar mı onlar. Çoğu giyilmemiş kiayfetler üstelik :/ çıkarsa nasıl çıkar sarı köyü kahveye dönmüş bazı yerleri

X