2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Alt grupları var seçebiliyorsun ama bu gri gördüğün takımı beden seçip aldım. Amazon benim için önemli ya kesinlikle gümrük ödediğim halde çok daha uyguna aldığım şeyler oldu alışınca güzel 🫠
mesleğim teknolojiyle alakalı olmasına rağmen teknolojiye hala alışamadım :) online kıyafet alışverişi aşamasına hala geçemedim ama kesinlikle çok daha uygun bizdeki mağazaları karşılaştırınca :)

mesleğim teknolojiyle alakalı olmasına rağmen teknolojiye hala alışamadım :) online kıyafet alışverişi aşamasına hala geçemedim ama kesinlikle çok daha uygun bizdeki mağazaları karşılaştırınca :)
Mağaza gezmeyi de severim ama internet alışverişini daha çok 🫠
Belki yapıdandır ya bazı insanlar nakite dokunucam kartla yapamam gidicem kıyafeti görücem illa falan der mesela

Selam kızlar
Ayrıntılı ultrason için devlete gittim bugün ikili testim 1/708 çıkmıştı yani orta risk sol böbrekte 2 adet genişleme gördü fetal DNA öneririm dedi ama cihazı çok kotu olduğu için ve göbek yaglanmam olduğu için kalbe vs çok bakamadi özelde ayrıntılı yaptırmamı önerdi çok canım sıkıldı böbrekte genişleme görülen varmı ?

Mağaza gezmeyi de severim ama internet alışverişini daha çok 🫠
Belki yapıdandır ya bazı insanlar nakite dokunucam kartla yapamam gidicem kıyafeti görücem illa falan der mesela
yapıyla alakalı kesinlikle, illa göreyim istiyorum kıyafeti, bebek kıyafetinde farklı olur belki zamanla, çünkü artık ay hesabı, cm hesabı ile alacağız kıyafetleri.

ama ilk çocuk olacağı için ne çok lazım olur, ne az kullanılır ayrımı yapamıyorum sizin gibi, deneye yanıla, bir de sizden öğrene öğrene artık :)

Selam kızlar
Ayrıntılı ultrason için devlete gittim bugün ikili testim 1/708 çıkmıştı yani orta risk sol böbrekte 2 adet genişleme gördü fetal DNA öneririm dedi ama cihazı çok kotu olduğu için ve göbek yaglanmam olduğu için kalbe vs çok bakamadi özelde ayrıntılı yaptırmamı önerdi çok canım sıkıldı böbrekte genişleme görülen varmı ?
Kuzucum moral bozmadan önce kesinlikle iyi bir ultrason cihazı olan iyi bir perinatalogtan randevu almak. Neler neler var denilip olmadığı anlaşılıyor yada basit birşeydir geçebilecek birşeydir iyi bir yönlendirme şart 🙏🏼
İnşallah hayırlı haberler alırsın sende

yapıyla alakalı kesinlikle, illa göreyim istiyorum kıyafeti, bebek kıyafetinde farklı olur belki zamanla, çünkü artık ay hesabı, cm hesabı ile alacağız kıyafetleri.

ama ilk çocuk olacağı için ne çok lazım olur, ne az kullanılır ayrımı yapamıyorum sizin gibi, deneye yanıla, bir de sizden öğrene öğrene artık :)
Hepimiz dene yanıl bulduk yine yanılıcaz belki aldığımız bi çok şeyi kullanamicaz olacak bunlar can sağlığı olsun gerisi hallediliyor 🫠

Kuzucum moral bozmadan önce kesinlikle iyi bir ultrason cihazı olan iyi bir perinatalogtan randevu almak. Neler neler var denilip olmadığı anlaşılıyor yada basit birşeydir geçebilecek birşeydir iyi bir yönlendirme şart 🙏🏼
İnşallah hayırlı haberler alırsın sende
24 üne randevu almıştım Ali ekiz doktora onu bekleyecegim gerçekten devlet Hastanesine gidilmemeli çok pismanim

canım banyo havlusunu nasıl tercih ediyorsun? Müslin olanlar yeterince kurutmaz gibi geliyor ama tavsiye eden de duydum. Sen nasıl tercih ettin
Kızımdada bambu almıştım şimdide %100 bambu aldım ben havlu havlu olmasını seviyorum ya. Müslinler deniz havuz kenarı için çok çok ideal evde kullanmadım canım 🫠

15+2 ile kız olduğunu ogrenebildik sonunda 😊 normalde ağustos annesiyim fakat agustos 4 gözüktüğü için tahmini doğum tarihim temmuz sonlarında doğma ihtimali de yüksek olduğu için burayida aktif olarak takip ediyorum sizinlede bu haberi paylaşmak istedim ☺ benim üçüncü gebeligim ilk ikisi erkek sonuncu kız oluyormuş çok şaşkın ve mutluyum ikili testim yüksek riskli çıkınca fetal dna testi de vermiştim sonucunu ordanda öğrenip cinsiyeti de netlestirecegim tabiki ama doktor bacak arasında hiç bir çıkıntı olmadığını kız olduğuna emin olduğunu söyledi 🤗

Eklentiler

• 1000032375.jpg
    1000032375.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 44
X