2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ay iki oğluştan sonra bir kız annesi olmak Rabbim ikisini de tattırıcak inşallah tebrik ederim

Kizlar babybjörn ana kucagi hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kafam cok karıştı. Kullananlar cok memnun bahsediyor. Bir de elektrikli sallanan bir sey mi alsam diye aradayim. Yoksa bu ikisi farkli kategoriler mi kiyaslanamaz mi? Kullanan tecruce eden varsa ozellikle ilk bebeginde yorum yazarsa cok sevinirm

Ne dolabi var ne besigi ne kiyafeti. Alisverise burdan başlamam da ayrica komik de neyse

Kızlar diyetisyen desteği almak istiyorum ama devlet hastanesi diyetisyenleri hamilelik için yardımcı oluyorlar mı? Yoksa yine özele mi gitmemiz gerekiyor?

Ben babybjörn muadili birsey aldim canim merfbaby markasi. Aralarinda nasil bi fark olabilir ki diye düşündüm epey fiyat farki var birde bebek sevecek mi sevmeyecek mi garantisi de yok belki de elimde kalacak hic durmayacak içinde. Elektrikli icin de ayni sey geçerli

Kendisine karşı sevgi ve sefkat hissediyorum Ben kesin alicam ya. Katlanip her yere geliyor incecik. Elektriklisine uygun yer ve priz arayacaksınız ee hepsi parcalanmiyor. Parcalansa kutuda tasiyacaksin. Babyjörnü katla koltuk altina al nereye gidersen yürü git. Yalniz anneler gününde net cok iyi indirim olur. Gecen sene gebe arkadasima atmistim ben anneler gununde beymende sahane indirim oluyo

Ya bir anakucağı gerekli kesinlikle sallanan benim kurtarıcım oldu ama 5-6 aydan sonra oyuna çevirdikleri için uzun kullanılmaz biz 2-3 sene babyjörn kullandık diyeni duydum he ikisindede duracağının garantisi yok o ayrı konu

Ya evet iste o yonu de var canim. Icinde durmazsa o kadar para çöp. Merfbaby i ben de gordum ama boyle seylerde soz konusu marka neyse elimin ona gitmesi gibi bir takintim var benim ya insallah gule gule kullanirsin sen bebisin de icinde uslu uslu oturur

Guzel reklam yapmissin kuzum gaza geldim valla ama anneler gunu cok uzak degil mi ya. O zamana kadar sanki fiyatlar artar gibi geliyor. Indirim olsa da simdiki fiyatina mi denk gelir acaba

Evet iste durup durmayacagini kestirmek mumkun olsa ne iyi olurdu ama denemeden de bilemeyiz simdi kızımda elektrikli sallanan salincagimiz vardi ama büyüktü yer yer kurtarici olmakla birlikte 5 6 aydan sonra kullanamadik onu da durmadi icinde cok. Galiba ilk 6 ay icin gozden cikarip almak lazim alacaksam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…