2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
IMG_2233.jpeg
Bide bunu aldım boyutu büyük 4-5 yaşına kadar kullanırız diye çok şapşal değil miii 😂

İade oluşturdum canım ya haftaici hiç vaktim yok çalışıyorum haftasonu da avmler biliyorsun hincahic dolu. Ama bir heves açınca hayal kırıklığı oldu da sağlık olsun 🌸
Doğru insanın hevesi kırılıyor 🥲
Ben daha hastane çıkışı bakmadım beğendim bi kaç model ama hala kararsızım bekletiyorum o yüzden 🥹

Doğru insanın hevesi kırılıyor 🥲
Ben daha hastane çıkışı bakmadım beğendim bi kaç model ama hala kararsızım bekletiyorum o yüzden 🥹
Aslında benim ilk kızımdan kalan kiyafetler var ama ikinci de olsa insan hevesleniyormus. Aman n'olacak kıyafet almam diyordum öyle olmadı :) ilkinde içimde kalan ne varsa bunda tamamlamaya çalışıyorum vicdan yaparak tabi birazda🤭

ya rengine göre değişiyor, kimileri sadece atlet, kimileri hem atlet hem panyolon. bu amazondur, ali expresstir beni hep şaşırtıyor alışveriş yaparken. ama çok tatlılar.
Alt grupları var seçebiliyorsun ama bu gri gördüğün takımı beden seçip aldım. Amazon benim için önemli ya kesinlikle gümrük ödediğim halde çok daha uyguna aldığım şeyler oldu alışınca güzel 🫠

X