2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Senin yüzünden kocam eve kivi taşımaya bıktı. O değil kızım da alıştı, her gece beraber tuzlu kivi partisi yapıyoruz Kivi yetiştiren 2 arkadaşım var, hamilelik süresince onlarla samimiyeti artırsam mı diye düşünüyorum

Net yalan bencede bende deli gibi turşu yedim 4 hafta boyunca Antep’ten bol acılı turşu getirttim
Bizde ters tepmiş

Ay ölcemmmm dhdhdn ama çok güzel değil miiiii
Bizimde biri var Sarıyer’de bahçesinde kivi yetiştiriyo kendilerince gidip ağacı mı indirsem diye düşünüyorum

Ay ölcemmmm dhdhdn ama çok güzel değil miiiii
Bizimde biri var Sarıyer’de bahçesinde kivi yetiştiriyo kendilerince gidip ağacı mı indirsem diye düşünüyorum
Çok güzel hakikaten. Git indir valla hemencik bitiyo evdeki kivi stoğu. Şöyle bir iki kasa kenarda bulunması lazım

Bilmem ki ben hiç sorgulamadım bunu. Evet biraz acı ama direkt ağza dökmekte problem yoksa ben öyle de kullanıırm yani
Nefret ediyorum devit tadından gittim zeytinyağlı damla aldım çokta bişey değil parası 1000lik bir damla yetiyor doğuma kadar yeter bana. Normaldede 1200 almamız gerekiyor zaten d vitamini testim normal çıktı
Bu arada ben bir kaşık portakal suyuna damlatıp içiyordum

Son düzenleme:
Ben de orada yaptıracağım doktorum da orda olduğu için tam fiyat alamadım danışmadan ama 4000e yakın olur dedi . Perinatolog baya iyiymiş degilmi sizin nasıl geçti
Çok güzel geçti guhter Hanım çok ilgiliydi. Ama istifasını verdi siz gidinceye kadar orada olur mu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…