2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
19. Hafta yaptılar bana ikisindede.
Tek doz mu olacaksın iki doz mu onu sorman lazım canım 18-20 olabilir çünkü
Cnm ben 7 yıl önce 5 doz olup daimi koruyucu olsun diye asi olmaya başlamıştım 4 dozunu oldum ama son dozu oldum mu hatırlayamıyorum sistemden görürler Insallah

Günaydın bnde işte şuan antibiyotik kulniyorm inşallah etki eder de gitmde çekerim yadaa kanal dediğin gibi doğum sonrası da emzirme inşallah ikimizde bu süreci skkntisiz atlatirz
İnşallah canım ya antibiyotik kullanmamak için sabrettim ama daha kötüye gidecek gibi böyle

İnşallah canım ya antibiyotik kullanmamak için sabrettim ama daha kötüye gidecek gibi böyle
Cnm bende toparlanamadim tam bir hafta çektim doktor vermemişti ama o bir hafta süründum en son başka doktora gittim crp yükselmiş antibiyotiksiz olmaz dedi verdi vallaha ilk hapta kendime geldim. Keşke ilk gittiğimde bakilsaydi da kullansaydim dedim. Ateşler içinde bir hafta bekledim

Son düzenleme:
kizlar selam pazartesi detayli ultrasonum var 19+3 oluyorum pazartesi erken mi detayli icin doktorum o gun cagirdi ama kafam karisti herkes 20 den sonra gitmis cevremde
Erken Bencede canım 20 yi doldurup 21. Haftada gidiliyor genelde hatta benim sorduğum yer 22. Haftayı daha çok tercih ediyoruz dedi. Bence bir hafta daha bekle daha iyi sonuç alırsın

Cnm ben 7 yıl önce 5 doz olup daimi koruyucu olsun diye asi olmaya başlamıştım 4 dozunu oldum ama son dozu oldum mu hatırlayamıyorum sistemden görürler Insallah
Onu kayıt altına alıyorlar mı bilmiyorum ama normal tetanozu almıyorlar onu biliyorum. Bizim Ebe sadece defterine yazıyor. 14 yıldır tanıdığım için herşeyimi biliyo inşallah görürler 5 sene önce tek doz oldum yine tek doz yeterli dediler

Ben meyve çok tüketiyorum günde sabah akşam 1 portakal tüketiyorum 2 mandalina yiyorum evde varsa muzda oluyor kuruyemiş yalan demiyim bir dün yedim
Çok meyve tüketmek şeker dengeni bozabilir. Ben sabah kahvaltıdan 2 saat sonra bir tane bi de öğle yemeğinden 2 saat sonra bir tane şeklinde 2 yiyorum. Fazlası zarar c vitamini vücutta depolanmayor gerisi şeker olarak kalır. Mevsimi geçmeden nar ye mutlaka çok faydalı.
d vitamini damlasını ekmeğe damlatıp kullanın diyorlar ama direkt ağza damlatsak olmaz mı canım? Senin bilgin vardır
Lifli gıdalar emilimi yavaşlatıyor canım o yüzden ekmek en mantıklısı vücuda etkin şekilde ulaşması için. Direk damlatma yöntemiyle sonuç alma sürecin uzayabilir

Evet bende anladım böyle olmicak gibi zaten

Canım benim doktor bunu verdi günde 8 damla ama çok galiba
Bu tarz damlalarından az 3 damla şeklinde veriyorlar zaten. Ne kadar düşük olduğuna bağlı Max. 10 damla kullanıma uygun. Neden tablet kullanmıyorsunuz direk haftada bir iki şeklinde 20 binlik

Bu tarz damlalarından az 3 damla şeklinde veriyorlar zaten. Ne kadar düşük olduğuna bağlı Max. 10 damla kullanıma uygun. Neden tablet kullanmıyorsunuz direk haftada bir iki şeklinde 20 binlik
Bilmiyor ki kuzum doktor bunu verdi direk bizim doktor bu konuda biraz tuhaf devletin verdiği diğerleriyle aynı diyor bunu al.Ben sordum hatta en iyisi hangisi ise onu alayım diye ama hepsi aynı dedi

Hahah evet benim kızda da ekşi yemiştim hep şimdi oğlan yine aynı tatlı pek yiyemiyorum ekşi tuzlu sadece demekki bünyeyle alakalı

Ula bacım ben bugün çok fenayım yemek yeme konusunda şu 3 haftada 62den 66ya çıktım yemek konuşmak bana yaramıyor şuan kdkdkkd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…