2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
3-6 ay arası dişle ilgili işlem yapılabiliyor diye biliyorum olmazda kanal dolgu çekim ne varsa bi gideyim doğum sonrası da emzirme var yine elimiz kolumuz bağlı
Günaydın bnde işte şuan antibiyotik kulniyorm inşallah etki eder de gitmde çekerim yadaa kanal dediğin gibi doğum sonrası da emzirme inşallah ikimizde bu süreci skkntisiz atlatirz

Olabilir canım enerjşnyapacak şeyler yiyor musun ben günde 2 ceviz 8-10 çiğ badem tüketiyorum mutlaka
Ben meyve çok tüketiyorum günde sabah akşam 1 portakal tüketiyorum 2 mandalina yiyorum evde varsa muzda oluyor kuruyemiş yalan demiyim bir dün yedim

kizlar selam pazartesi detayli ultrasonum var 19+3 oluyorum pazartesi erken mi detayli icin doktorum o gun cagirdi ama kafam karisti herkes 20 den sonra gitmis cevremde
Hayır canım erken değil 18-24 haftaları arasında yapılıyor zaten bende kızımda 19. Haftada gitmiştim çok net görünüyor organları ve yüzünü bile yakalamıştık

Ben de yavaş yavaş yedim napim çok çekti neyse ki boğazım ağırmadı hassas çünkü hemen faranjit oluyorum
Kızımda kilolarca dondurma yedim abartmıyorum birde meyve. Doktor en son dediki suyun aldı başını gidiyor artık meyve de yemiyorsun dondurmada yasaklıyorum
Şimdide tuzlu greyfurt tuzlu kivi falan
Kız ekşi oğlan tatlı tezi bende ters tepti

Yalan o bence ya ben ilk oğlumda ekşi yedim turşu kavanozuyla gezerdim eşim yapma gözünü seveyim sokakta kavanozla gezilir mi derdi napiyim yani bundada hem ekşi hem tatlı tatlı ağır basıyor ama hala cinsiyette emin değilim bakalım dkkdkdkd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…