2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
3-6 ay arası dişle ilgili işlem yapılabiliyor diye biliyorum olmazda kanal dolgu çekim ne varsa bi gideyim doğum sonrası da emzirme var yine elimiz kolumuz bağlı 😞
Günaydın bnde işte şuan antibiyotik kulniyorm inşallah etki eder de gitmde çekerim yadaa kanal dediğin gibi doğum sonrası da emzirme 😏 inşallah ikimizde bu süreci skkntisiz atlatirz

kizlar selam pazartesi detayli ultrasonum var 19+3 oluyorum pazartesi erken mi detayli icin doktorum o gun cagirdi ama kafam karisti herkes 20 den sonra gitmis cevremde
Hayır canım erken değil 18-24 haftaları arasında yapılıyor zaten bende kızımda 19. Haftada gitmiştim çok net görünüyor organları ve yüzünü bile yakalamıştık 🫠

Ben de yavaş yavaş yedim napim çok çekti neyse ki boğazım ağırmadı hassas çünkü hemen faranjit oluyorum😀
Kızımda kilolarca dondurma yedim abartmıyorum birde meyve. Doktor en son dediki suyun aldı başını gidiyor artık meyve de yemiyorsun dondurmada yasaklıyorum 😂
Şimdide tuzlu greyfurt tuzlu kivi falan
Kız ekşi oğlan tatlı tezi bende ters tepti 🤓

Kızımda kilolarca dondurma yedim abartmıyorum birde meyve. Doktor en son dediki suyun aldı başını gidiyor artık meyve de yemiyorsun dondurmada yasaklıyorum 😂
Şimdide tuzlu greyfurt tuzlu kivi falan
Kız ekşi oğlan tatlı tezi bende ters tepti 🤓
Yalan o bence ya ben ilk oğlumda ekşi yedim turşu kavanozuyla gezerdim eşim yapma gözünü seveyim sokakta kavanozla gezilir mi derdi napiyim yani 😅😅😅 bundada hem ekşi hem tatlı tatlı ağır basıyor ama hala cinsiyette emin değilim bakalım dkkdkdkd

X