2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar 2 gündür mide bulantım baş ağrım vücud halsizliğim var yarın randevum var kadın doğuma söylicem ama çok kötüyüm ya yaşayan var mı arada karnım kasılıyor ama ağrım vs yok 18 haftalık olduk hala vitamin yazılmadı onunla mı alakalı acaba bu durum anlamadım ya

Vücudumu dinlersem benimde çok yerim ağrıyor inşallah evlatlarımızı sağlıklı şekilde kucaklarımıza alırız
Yok ben dinlemiyorum geçen gün 12.000 adım atmışım mesela 7 saat dışardaydım umursamıyorum ama gerçekten ağrıyor bacaklarımı kapatmıyorum sanki son günlerim doğurdum doğurcam gibi her gebelik farklı bir süreç yaşıyoruz işte Aminnn inşallah

Benim ki tüp bebek fazla hareket etmiyom
Biraz alışverişe gitsem direk bel ağrım oluyor

Benim de tüp daha dün transfer oldum kafam allak bullak napacağımı şaşırdım bu konuda
Ben transfer oldum coraspin mi oksapar mı kullanmak istiyorsun dedi oksapr kullanıcam dedim risk istemediğim için için rahat olsun. Ben ve benim bu yolda tanıdıklarım hep kullanıyor hiçbir sorun olmadığı halde

Biraz diş ağrım var boğazıma vuruyor bu ara zaten uyuyamıyorum ağrımdan biraz toparlayın bari bi de onun etkisiyle ne olur bilmiyorum
Ben aylardır diş ağrısı ve diş eti şişmesi enfeksiyon yaşıyorum ve gerçekten seni çok iyi anlıyorum benimde kulağıma başıma atyo śuan antibiyotik kullanıyorum

Bana da geçen başladık 18. Haftada D vit başladık 20.000 ilk haftada bir ayrıyeten ostecare yazdı kalsiyum magnezyum destek için günde bir

Ben aylardır diş ağrısı ve diş eti şişmesi enfeksiyon yaşıyorum ve gerçekten seni çok iyi anlıyorum benimde kulağıma başıma atyo śuan antibiyotik kullanıyorum
Of evet sol kulağım sol boğazım derken çok kötü ya uykuya geçerken de zor dalıyorum napcaz böyle daha 5 ay var

Bana da geçen başladık 18. Haftada D vit başladık 20.000 ilk haftada bir ayrıyeten ostecare yazdı kalsiyum magnezyum destek için günde bir
Magnezyum içtim bende şimdi bebeğin hareketleri başladım öyle yattım uzanıyorum belkide kendimi çok yordum bilemiyorum

Ben transfer oldum coraspin mi oksapar mı kullanmak istiyorsun dedi oksapr kullanıcam dedim risk istemediğim için için rahat olsun. Ben ve benim bu yolda tanıdıklarım hep kullanıyor hiçbir sorun olmadığı halde
Bende coraspirin kullaniyorum. Herhangi bir pihtilasma bozuklugum Yok. İlk bebeğim de de kullanmıştım tüp bebek prosedürü böyle. Hala progestana da devam ediyorum.

Bende coraspirin kullaniyorum. Herhangi bir pihtilasma bozuklugum Yok. İlk bebeğim de de kullanmıştım tüp bebek prosedürü böyle. Hala progestana da devam ediyorum.
Bende kullandım progestanı yavaş yavaş kestik. Hem fitil hem göbekten üstüne haftada bir depot çok ilaç vardı daha şükür bitti inşallah kucağımıza alırız sağlıkla doğururuzda rahatlarız

kizlar selam pazartesi detayli ultrasonum var 19+3 oluyorum pazartesi erken mi detayli icin doktorum o gun cagirdi ama kafam karisti herkes 20 den sonra gitmis cevremde

Hanımlar merhaba bende 4 aylık hamileyim aşırı derecede bel ve kasik aglarilarim var sizde de olan var mı dayanılmaz derecede bugun doktoruma sordum yoğurt süt Peynir tüket kalsiyum açısından dedi ama ilaç vermedi aranızda bu sorunu yaşayan var mi

Insallah canim ilk bebekte 34 haftaya kadar hem progesteron hemde coraspirine devam etmistim. Simdi de oyle olacak diye sinyal aldim doktordan saglikla gelsinler insallah

Vucudun denge merkezi degisiyor. Agrilar bu yuzden. Son aylarda daha hissedilir sekilde oluyor. Doktorunu dinle canim. Bel agrilari denge merkezi degistigi icin; kasik agrilarida Rahim buyudugu icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…