2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Üstünde 50.000 ıu yazıyor ama farklı hesaplanıyor galiba
Aynen o içindeki toplam miktarı canım sen günde 7 de damlatabilirsin bir damla 800 demek onu bil haftada 40 bine tamamla.
Ula bacım ben bugün çok fenayım yemek yeme konusunda şu 3 haftada 62den 66ya çıktım yemek konuşmak bana yaramıyor şuan kdkdkkd
darısı bana benim iştah sıfır zorla yiyorum zevk almıyorum

İnşallah canım ya antibiyotik kullanmamak için sabrettim ama daha kötüye gidecek gibi böyl
Bnde çok sabretim iki ay durdum ama artık ağlamaktan sürekli acı çekmekten dayanmdm sonra crp yüksek çıkınca aldm korkuyorum da ama bugün 4 gün oldu kulaniyorm hala acı çekiyorum diş etimdeki şişkinlik o iltihap geçmiyor hepinizden gerçekten dua istiyorum kızlar

Geçer inşallah canım etkisini gösterir antibiyotik en zoru diş ağrısı zaten bi de iltihap da olunca Allah yardımcın olsun

Aynen o içindeki toplam miktarı canım sen günde 7 de damlatabilirsin bir damla 800 demek onu bil haftada 40 bine tamamla.

darısı bana benim iştah sıfır zorla yiyorum zevk almıyorum
Amin amin vitaminlere başlamadın mı onlar iştah açar birde şunu şu kadar yicem diye şartlama kendini ye gitsin

Kızlar benim çok kötü karnım ağrıyor böyle adet sancısı gibi doktorada gitmek istemiyorum dün gittim idrar kültürü için bebelerde baktı gitmişken hiç bir sıkıntı yoktu .Ama şimdi çok kötü ağrım var bunu yaşayan var mı

Çok güzel geçti guhter Hanım çok ilgiliydi. Ama istifasını verdi siz gidinceye kadar orada olur mu bilmiyorum
Aaa istifasini duyunca şuan çok üzüldüm çünkü başka hastaneye giden arkadaşlarım bile detayliya Medical parka gelecekti onun için. Acaba hangi hastaneye geçer ki ben oraya da giderim sorun değil

Bugün genel kontrol ve tetanoz aşısı için sağlık ocağına gittim. Tansiyonum 11-7 çıktı hemşire yüksek dedi. Benimkinin sürekli 11-7 12-8 civarı olduğunu söyleyince mutlaka doktoruna söyle hamileler için yüksek bir tansiyon dedi. Sizlerin tansiyonu nasıl? Benimki yüksek mi gerçekten?

Daha biraz önce ölçtüm bende de 11 7 çıktı bence normal daha önce doktorumda 13 çıkmıştı birşey demedi

Kızlar bakalım bizim minikler hangi burçtan doğacak? Sezeryan alınış tarihine göre benimki yengeç oluyor ama 1 hafta önce alınırsa(ilk bebeğim öyle alınmıştı) ikizler burcu doğacak. Gruptaki bebeklerin çoğu yengeç, birazı ikizler, birazı da aslan doğacak. Daha erken gelmeye kalkan olursa da boğa olacak.

Zaten normal tansiyon 12-8 dir. Gayet normal bence.

13e kadar normal demisti bana doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…