2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Doktora gittim idrar tahlil istedi ona göre verecekmiş
hadi bir şey çıkmaz ınsallah ama o dediğim ilacı içince kızımda hemen kesılmıstı. baska bır yerde tuvalete gıtmek zorunda kalmıstım ondan olmustu. antıbıyotıge gerek kalmaz ınsallah

Benim oğlan henüz listede yok. Yedek oyuncu olarak bekletiyorum. Baktım oğlanlar geride kaldı, benimkini sokacağım devreye
genelde 50 ye 50 oranına yakın olur ama erkekler bır ıkı fazla olur. buyuk gruplarda istatistik böyle. evrimsel gelişimin de bir sonucuymuş bu erkek bebekler kız bebeklerden fazla doğarmış genelde afrihkanın bir yerinde bu aran farklıymıs tek

Aaa bilgi için teşekkür ederim

tetaanos mu oldun canım ondan olabilir

Geçmiş olsun aşıdandır.

hadi bir şey çıkmaz ınsallah ama o dediğim ilacı içince kızımda hemen kesılmıstı. baska bır yerde tuvalete gıtmek zorunda kalmıstım ondan olmustu. antıbıyotıge gerek kalmaz ınsallah
Çok şükür sonuç geldi temiz ama idrar yakarsa bana mesaj at fitil kullacağız dedi antibiyotikli bir durum gözükmüyormuş şükür .Bol bol su iç dedi

Kızlar ben çok kötü grip oldum. Gripken kullandığınız bir ilaç oldu mu? Boğazım da çok kötü. Baş ağrısı yapıyor ve 15 aylık bebeğim var. Nasıl bir yol izlim yardımmm. Doğal olması taraftarıyım.

Bu ara benim de boğazım ağrıyor bal yiyip üzerine bir şey içmiyorum. Rahatlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…