2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yaaa oğlun masumca söylemiş bence hani kırılırsa çocuk düşer gibisinden ya da kaydıragin kırılmasını istememiş olabilir bana masumane geldi. Şişko dememiş ki şişko diyip gülse hadi neyse tamam derim

Ayy fena olmuş gercekten, bence unutmuşturBiraz şekil değiştirerek git, ne bileyim peruk ve gözlük tak. Zaten hamilesin de" gözüm bir yerden ısırıyor ama" diye düşünsün dursun ama sen renk verme, çocuğun geleciğini yakma

Adama helal olsun ama , kabullenmesi de büyük bir erdem

Oğlumu unutmaz geçen diyor ki anne kumsalın babası beni dovecekmis.. o gün giderken ben onu doverim uzulme sen falan mı dedi napti kızına.. ben kumsalın babasından korkuyorum diyordu adam kötü kötü bakarak gitmişti zaten unutmaz bizi, başka okul arayışına gircez artık

Oğlumu tanıyorum akıl edemez öyle biseyi cinlik için küçük daha sene başındaydı bı de bu olay, 4,5 tu tam kırk yıl düşün bu kızla dalga geç desem anlamaz bile ne demek dalga geçmek diye düşünür, adamın içi fesat napim ben

Hayatta ki şansım yeminle

Youtubeda oversize kazak modeli buldum; çok basit, dümdüz ve güzel görünüyor diye öreyim dedim benim oğlana, adı yalancı selanik örneğin, ömrümü yedi resmen. 3 gündür örüyorum bi arpa boyu kadar yol alamadım. Çok zor uzuyor ve felaket iplik yiyor. Örmeye falan kalkan olur, vay ben duymadım vay arasta uyarmadı demeyin.

Benim başka perinatolog sansım da yok haline şükret yine

Hahaha tamamdır canım tekrar hayırlı olsun diyelim bu sefer Kızın için

Doktora gittim idrar tahlil istedi ona göre verecekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…