2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben sepet beşik aldım kesinlikle ilk 6 ay okey ama sonrası sıkıntı, park yatağa ihtiyacım olmadı çünkü sabit yatağına geçtik. Bu sefer yine evde sepet beşiği kullanıp kayınvalideme park yatak alıcam büyüklerinden 4 aydan sonra o bakıcak korumasız yataklarımızın üzerine yatırmaktansa park yatak kesinlikle kurtarıcı.
Hiç beşik almadan park yatağı ile olmaz mı ben öyle düşünmüştüm ama saçma mı bilemedim benim düşünce tecrübeli annelerden Yardım alayım

Hiç beşik almadan park yatağı ile olmaz mı ben öyle düşünmüştüm ama saçma mı bilemedim benim düşünce tecrübeli annelerden Yardım alayım
Ben de chicco nun park yatak olan modelini begendim minnoş birsey normal park yataklar gibi büyük degil ama cok kararsiz kaldim begendim modelde ne kadar yatabilirki. 3 yıl yaziyor ama emin olamadim. Bilen varsa aydinlatabilir mi beni😊

Ben sadece park yatağı almayı düşünmüştüm ama sallanır beşik almadan ihtiyaç oluyor mu çok.Bu arada benim eşimde asker tayin işleri malum 😊
Canım park yataklarda sallanabilir oluyor benimki öyle ama o diğer beşik gibi değil sallanışı hafif az sallanıyor benim oğlana iş görmüyordu küçükken benim bide kolik bebekti öyle kendi kendine pışpışla uyuyan bi bebek olmadı hiç Allah ne verdiyse sallıyorduk hızlı hızlı ama en baştada hem beşik hem park yatağı almıştk bence her ihtimale karşı alabilirsin diğeri en azından küçük oturduğunuz odada yanınızda falan durabiliyor park yatak büyük yanınızda zor olur, 6 aylık olunca odasına kurmuştuk onu

Ben de chicco nun park yatak olan modelini begendim minnoş birsey normal park yataklar gibi büyük degil ama cok kararsiz kaldim begendim modelde ne kadar yatabilirki. 3 yıl yaziyor ama emin olamadim. Bilen varsa aydinlatabilir mi beni😊
Canım hangi model o fotoğrafını atabilirmisin?

Canım park yataklarda sallanabilir oluyor benimki öyle ama o diğer beşik gibi değil sallanışı hafif az sallanıyor benim oğlana iş görmüyordu küçükken benim bide kolik bebekti öyle kendi kendine pışpışla uyuyan bi bebek olmadı hiç Allah ne verdiyse sallıyorduk hızlı hızlı ama en baştada hem beşik hem park yatağı almıştk bence her ihtimale karşı alabilirsin diğeri en azından küçük oturduğunuz odada yanınızda falan durabiliyor park yatak büyük yanınızda zor olur, 6 aylık olunca odasına kurmuştuk onu
Bakayım ben de olmadı öyle yaparım

Olur tabiki neden olmasın yatağının yanına sığabilecek gibiyse en başından park yatakta kullanabilirsin. Sallanıyor olması işine yarayabilir.

Canım hangi model o fotoğrafını atabilirmisin?
Screenshot_20240202_123812_Hepsiburada.jpg

3 yıl mı ben kızımı asla içinde 3 yıl tutamazdım özellikle gece yatarken imkansız olurdu durmazdı yani. İlk 1.5-2 yıl bence rahat rahat kullanırsın.

IMG_1740.png
Arkadaşlar bende bunu beğendim anne yanı da alırım bir tane inşallah kullanışlı olur bence 🥰❣️mayıs gibi almayı planlıyom daha erken gibime geliyor

X