2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar eşinize ara ara sebepsiz gıcık oluyor musunuz mesela ortada çok da bi sebep olmadığı halde bazen yaptığı her şey gözüme batıyo hormonal olabilir mi
Ben eskiden çok uysal yapılıydım ama eşime yaka silktiriyom elimde değil çok ağlıyom normaldede burcum balık birde hamilelik eklendi eşim ağzını açsa ağlıyom
Oda birşey demiyo

Heh işte aynı bu şekilde adamların suçu da yok delirdim mi acaba diyodum sonra hormonlar aklıma geldi

Karnım büyüdü ama hala hamile kıyafeti giymiyorum. L trikolar ve tayt hayat kurtarıcı. Doğumdan sonrada oversize olarak kullanabilirim. Mavinin oduncu gömleklerinden aldım h&mden de bedenimden büyük kazaklar M-L bedenlerin kalıpları gayet büyük. Sanırım hamile kıyafetine Mayıs gibi geçerim.
Karnımıda göstereyim hatta evrim geçirdi djdjd

Ben eskiden çok uysal yapılıydım ama eşime yaka silktiriyom elimde değil çok ağlıyom normaldede burcum balık birde hamilelik eklendi eşim ağzını açsa ağlıyom
Oda birşey demiyo
Ayy ben de geçen gün dedim ki muayene randevusunu işine göre ayarlayayım mı o da yok sen gitmen gerektiği gün git doktora dedi. Sen çocuğumuzu sevmiyosun özlemiyosun diye küstüm ama elimde de değil cidden o şekilde his geliyo O erteleme anlamında diyomuş anlıyorum da ama bence artık bizi az seviyo gibi

benim gazdan dolayı çok şişik karnım başından beri daha 9. haftada hamile pantolonuna taytına geçtim. çok ıyı anlıyorum senı oturup ağlamıştım ben ne hale geldım boyle dıye
Bende bugün ağladım inek gibi oldum diye şimdi gülüyorum da dengesizlik işte.

Ah kuzum aynen öyle bende diyorum ki şu yani dugmelilerden alayım da en azından hamilelik sonuna kadar giyeyim her dönemine ayri bir şey almayayım bir daha giyilmeyecek diye

Ayyy pek tatlı göbüş benimde oversize sweatshirtler vardı onları giyiyorum, taytinda lastiğini soktum bugün öyle giydim. Elimde karnımda hep tutmazsam düşecek sanki psikolojik mıdır nedir

Eklentiler

• IMG_20240131_115652.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 109
Ayyy pek tatlı göbüş benimde oversize sweatshirtler vardı onları giyiyorum, taytinda lastiğini soktum bugün öyle giydim. Elimde karnımda hep tutmazsam düşecek sanki psikolojik mıdır nedir
Maşallah size ya Hamile kıyafetine para vermek günah gibi geliyor. Oversize olarak kullanabileceğim kışlıklardan devam O düğmeli pantalonlara lcw internet sitesinden bakabilirsin bu arada sonuna kadar giyiliyor hatta doğumdan sonra bi süre daha hamile pantolonu kullanılıyor, baharda normal elbiselerden bakıcam. Birde salopet kesinlikle alınmalı yaaaaaa ben çok seviyorum gebelikte

Bende böyle yandan büyüyen küçülen olursa hani sonrasinda da vücut değişecegi için düğmeli olsa daha iyi olur gibi. En masrafsız şekilde atlatırız inşallah sureclerimizi

Prima ben de alamam bu sefer sleepy seviyorum ben de trendyoldan yenidoğan 210 tane aldım 400 e inmişti bi de 1 numara aldım şimdilik dedim yvaştan alayım

Demir ilacı kullanan arkadaşlarım bu ilacı bir kere mi kullanacağız bilen var mı? Demir ilacının yasakları beni yoruyor. Süt , kahve,çay o bu yasak hiç sevmedim
Benimki iki dedi ama midem berbat oluyor 1 içiyorum hayatım boyu kullandığım bir şey alıştım yasaklara sıfır kalsiyumla yaşardım ama hamilelikte peynirsiz, ayransız olmuyor dediğin gibi

Yaa maşallah senin ilk gebelik miydi canım anladığım kadarıyla benim içimde 4+1lik yer varmış dışarı çıkmıyo arkaya doğru mu genişliyo napıyo anlamadım

Benimki iki dedi ama midem berbat oluyor 1 içiyorum hayatım boyu kullandığım bir şey alıştım yasaklara sıfır kalsiyumla yaşardım ama hamilelikte peynirsiz, ayransız olmuyor dediğin gibi
Bana dokunmuyor da onu yeme bunu içme sıkıntı ayran çok severim yogurt süt gece icme mantıklı geldi yatmadan önce içeceğim valla

Yaa maşallah senin ilk gebelik miydi canım anladığım kadarıyla benim içimde 4+1lik yer varmış dışarı çıkmıyo arkaya doğru mu genişliyo napıyo anlamadım
Benim ilk gebelik ya bazen büyük bazen küçük görünüyor gözüme karnım cozemedim bende valla kilo da almadım adam akıllı karnım çıktı sadece nohut yutmuş solucan gibi

Benim ilk gebelik ya bazen büyük bazen küçük görünüyor gözüme karnım cozemedim bende valla kilo da almadım adam akıllı karnım çıktı sadece nohut yutmuş solucan gibi
Maşallah canım gayet güzel hamile görüntüsündesin Seni gören hamile olduğunu anlar direk Umudum birden çıkması benimkinin de

Tetanozu kendi doktorunuza sordunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…