2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bu migren atakları mahvediyor beni. Ilk üc ay kusmadım diye sevinirken şimdi her migren ataginda kusuyorum🤦‍♀️🤦‍♀️
Sırasıyla çözüm yöntemlerim şöyle: Ayakları sıcak suda bekletmek, migren taşı ve okaliptüs yağı ile masaj yapıp kapkaranlık bir ortamda hafif dik olacak şekilde yatmak.

18. Haftadan selamlar kızlar varmı benim göbeği geçebilecek olan 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20240130_210212.jpg
    IMG_20240130_210212.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 123
Bence çıkmaz, benim de düşük tansiyonum sürekli ama ilk oğluma hamileliğimde o kadar vurdumduymaz olup ikincide daha da salıp günlük hayattaki hiçbir seyinden ödün vermeyen ve hiçbir şeyi kafaya takmayan ben kötü tecrübeyi yaşayınca tansiyon aleti de aldım 😂😂 oğlumda gittiğim, bir önceki hamileliğimde gittiğim, şuankinde de ilk 7 haftadaki kese beta kalp atışı vs gittiğim doktorum bile bu degisimime çok şaşırdı sen böyle değildin kız ne tansiyon aleti senin hep düşük ya demişti bilse şuan doppler ler aldığımı, sekerimi henüz çıkmasa da sabah akşam olctugumu paranoya bir insana dönüştüğümü 😂😂 ama bu aletler beni sakinleştirdi.. Önceden basım agrirdi mesela kafaya takardım tansiyonum mu çıktı acaba, ya tansiyonum çıktıysa ve bebeğe yine bişey olduysa, ne yapsam da dusursem dengelesem falan saçma sapan olmayan tansiyonumu düşürmeye bile calismisim onu anladım bu tansiyon aletinden sonra, doppler mesela millet daha çok paranoya olursun alma dedi ama onu aldigimdan beri çok rahatladım bugün sabah kalktım karnimda hiç hareket yoktu bı geldiler yine bana 😂😂 doppleri açtım dinledim kalbini bitti gitti o stresim, diger türlü daha kontrole var bir hafta ben kur Allah kur kafamda, o stres bebeğe de bana da yeterdi 😂😂 tansiyon aleti de bence her evde olması gereken bir cihaz, bizim için değilse bile annemler gelmişti mesela annem kendini kötü hissetti tansiyon aletini memlekette unutmuş çıkartıp ölçtük en kötü yaslaninca işimize yarayacak 😅😅 tansiyon şeker doppler hepsi var içim rahat artık 😅
Aha bu ben 😸 yarın tansiyon aletimde geliyo dopplerim benimle aklıma düştükçe bakıyorum 💃 kuruntu yapmaktan gerçekten tansiyon hastası olcam yoksa

Doymama kısmı kaçıncı haftada başladı canım. Benim iştahım normal seviyede hala 16+0 dayım
Günaydın kızlar. Ben bu çocuğa Erim adını verip fazla mı erkek enerjisi yükledim acaba ne yediğimle doyuyorum ne uyku uyuyabiliyorum ne ağrım kesiliyor. Kendiside kurtlu top oynuyor içerde sanırım😅

Günaydın kızlar. Ben bu çocuğa Erim adını verip fazla mı erkek enerjisi yükledim acaba ne yediğimle doyuyorum ne uyku uyuyabiliyorum ne ağrım kesiliyor. Kendiside kurtlu top oynuyor içerde sanırım😅
Bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok eril enerjili bir isim bulmayalım o zaman. Ya da en iyisi biz isim bulmayalım, o doğup büyüyünce kendi kendi adını kendi koysun. Bu gidişle öyle olacak zaten 🤣🤣

X