2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kızlar bir şey sormak istiyorum. fastfood tüketiyor musunuz? canım istiyor söylemesi ayıp hamburger vs. evde yapmak istiyorum ama ekmeğini filan hazır alıcam. bir iki ayda bir yesek sorun olur mu ki?
Oğlumda herşeyi yedim çok şükür hiç bi sıkıntı olmadı bundada yiyorum devammm, fazla kasmamak lazım😀

Yarın itibariyle ben de başlıyorum :/ doktorum aradı bugün
Benim doktorum özellikle 11. Haftadan sonra başlattı. Bilinenin aksine bebegin tutunmasiyla pai ve mthfr genlerin ilgisi yok diyor. Senin sağlığın için gerekli dedi. Plasentanın gelişimi icin de 100lük coraspin kullanıyorum.

Benim doktorum özellikle 11. Haftadan sonra başlattı. Bilinenin aksine bebegin tutunmasiyla pai ve mthfr genlerin ilgisi yok diyor. Senin sağlığın için gerekli dedi. Plasentanın gelişimi icin de 100lük coraspin kullanıyorum.
Plesantayı besleyen en güzel şeyde narmış. Kan akışını düzenleyici serbest radikaller varmış içinde. Öğrendiğimden beri yemeye gayret ediyorum ve tam mevsimi.

Plesantayı besleyen en güzel şeyde narmış. Kan akışını düzenleyici serbest radikaller varmış içinde. Öğrendiğimden beri yemeye gayret ediyorum ve tam mevsimi.
Tam da bugun öğrendim bunu. İlk trimester için önermemişlerdi. Artık yiycem. Sizde de tiroid var galiba bi arastirin ben de tsh yüksek doktorun coraspin kullanmamı istedi düşük doz. Bazı parametreler birlikteyse coraspini mutlaka öneriyolar.

Tam da bugun öğrendim bunu. İlk trimester için önermemişlerdi. Artık yiycem. Sizde de tiroid var galiba bi arastirin ben de tsh yüksek doktorun coraspin kullanmamı istedi düşük doz. Bazı parametreler birlikteyse coraspini mutlaka öneriyolar.
Benim Tsh yüksek değil ki düşük düşükte diyemem 0. Yani aşırı çalışıyor.

Bende çıkarken 5 yıllık tazminatımı almıştım işsizlik maaşı ve analık rapor parası ilaç gibi gelmişti sonra 3 yıl 2 ay kızımla geçirdim o yüzden çok iyi anlıyorum keyfini çıkar miss 🩵🙏🏼
Benim de 8 senelik canım valla çok iyi oldu benim için iş degistirmek istiyordum bahanesi oldu tazminati yakamadigimdan degistiremiyordum. 2 aydan fazla da.yillik iznim vardı içeride bayağı iyi geldi almak istedigim eğitimler vardı bebiş gelene kadar onları halletmek istiyorum bende 😍😍

Çok şükür kanama yok kaşık ağrısı da yok ama gece uyumadan önce afedersiniz popomda ağrı oldu Türkçesini tam bilmiyom
Ama endişe ediyom üst üste geldi hepsi
Sakin endise anlıyorum ama endişe duydukca strese girersin buda bebek icinde iyi değil kendine aktive yaratmanı oneririm surekli kendi vucudunu dinleme kafayı rahatlat kitap muzik sinema vs hangisi ise stressiz olmak lazım onerimve tecrubem bu sekilde insallah saglıkla kalın

Sakin endise anlıyorum ama endişe duydukca strese girersin buda bebek icinde iyi değil kendine aktive yaratmanı oneririm surekli kendi vucudunu dinleme kafayı rahatlat kitap muzik sinema vs hangisi ise stressiz olmak lazım onerimve tecrubem bu sekilde insallah saglıkla kalın
Çok teşekkürler tüp bebek bebeğim fazla aktivite yapamıyom havalar yerler buz yürüyüş bile yapamıyom gerçekten hep kendimi dinliyom kafam rahat olmuyo galiba puzzle alıcam belki o iyi gelir yinede çok sağol 🌸❣️

X