2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tabi canım sağlıklı olması en büyük isteğimiz
insan yine de merak ediyor . Yaa yavrumm maşallah ona iki hamileliğin arasında belirtiler aynı mı canım farklı hamilelik mi yaşıyorsun
Tamamen farklı, oğlumda sıfır bulantı kusma, bunda 7.haftadan 13.haftaya kadar her sabah öğüre öğüre bulantilarla geçti yiyeceklerden genel bir tiksinme oldu etten, özellikle tavuk ve yumurtadan, tiroid yoktu tiroid çıktı, ben ergenliğimde bile sivilce görmemiş insan omuzlarım, gogsumle boynumun arasindaki o mesafe komple sivilceli şuan ki yüzümde de omzum kadar falan olmasa da çıktı, oğlumda saçlarım hamileliğin başından itibaren gurlesti gram dokulmedi, bunda hiç kesilmiyor saç dokulmem arttı tersine, şuan aklıma ilk gelenler bunlar

Benim bir yükümü kaldırma zamanım geldi de geçiyor. Bebeği haber vermeye gideceğiz nasip olursa bir iki haftaya ne var ne yok bütün kileri alır gelirim
Haber vermeyen biri dahaaaa 6 şubatta vercem ben de haber artık annem babam kardeşim ve nişanlısı biliyor sadece iki tane de arkadaşım, esimin ailesinden kimse bilmiyor

Kuzum ise geldim bugün çıkış işlemlerim vardı bir de uzun zamandır çalıştığım için toplasma veda vs oldu. O yüzden sesim çıkmıyor aksamda bir yerlerde oturalım dedik
Ay istifanı hemen mi verdin ben doğum izninden sonra verirsin diye düşünmüştüm hayırlısı olsun inşallah hakkın

Kuzum bayağı iki yıllık maaşımı aldım gibi oldu biraz emekli hayatı yaşayacagim bebisle
Bende çıkarken 5 yıllık tazminatımı almıştım işsizlik maaşı ve analık rapor parası ilaç gibi gelmişti sonra 3 yıl 2 ay kızımla geçirdim o yüzden çok iyi anlıyorum keyfini çıkar miss

Kızlaaarrr az evvel sofra hazırlarken içimde deniz gelgiti gibi bir şey hissettim çok değişikti sizce bebek olabilir mi çok değişik hissediyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…