2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
11+4 te söyledi ama bidahakine netleşir dedi, 16 da gitcem :) Şubat'ın 6 sında :)
yüzde mi verdi benimki gibi çıkıntı mı var dedi. ayy canım nasıl sabrettin. bende haftaya filan tekrar gideyim diyorum da doktora ne dicem 1 ay sonra gel demedim mi demez mi :KK70:

yüzde mi verdi benimki gibi çıkıntı mı var dedi. ayy canım nasıl sabrettin. bende haftaya filan tekrar gideyim diyorum da doktora ne dicem 1 ay sonra gel demedim mi demez mi :KK70:
Benim doktorum ayda birden önce kabul etmiyor kendisi Van'daki tek özel perinatolog doçent vs olunca hiç tercihi hastalara bırakmıyor, şu tarihe yazıyorum diyor mesela bana 6 şubata yazıyorum dedi, o arada özelde başkasına gidersen kendisi bidaha seni kabul etmiyor 😂😂 ben de devlete gidiyorum ona gittikten 15 gün sonra falan bebegim iyi mi diye sadece ama bu sefer cinsiyetini sordum üniversite hastanesinde, daha küçük anlaşılmaz yok görünmüyor dedi 13+4 te, kendi doktoruma işte 11+4 te ağlar modda gittim kanama lekelenme karışık ve ağrı ile ondan cinsiyetin peşine dusemedim ultrason ve muayene bittikten sonra sorma cesareti buldum onda da erkek büyük ihtimalle bidahaki kontrolde kesinleşir dedi bişey diyemedim 😂😂 kaldı 6 şubata.. sağlıklı olsun da minnoş.. gidemedim başka da özele acaba o hastane değil de başka bir tane daha özel var ona gitsem sistemine düşer mi diye düşündüm de sonra dur dedim kendime 😂😂😂

Kız sorsaydin ya :) ama insan o anın derdine düşüyor sormak bile istemiyor ben de en son kanama vs ile gittiğim için doktor ultrasonu kapatınca aklıma gelmişti sormak, cinsiyeti görebildiniz mi diye 😂 o an tek derdim kanamanin sebebi bebeğin iyi haliydi.. kapattıktan sonra sorunca erkek büyük ihtimalle ama 1 ay sonra detaylı bakarız demişti ustelemedim
sormaktan yoruldum artık göstermıyor diyor baska birşey demıyor en son agzından kaçırdı şu işi bir halledelim ıkı hafta sonra soyleyeceğim dedi açıkcası sankı kız olursa çöpe mi atacagım erkekse alın bunu ıstemıyıorum mu dıyeceğim anlamıyorum neyse ne evladın cınsıyetı mı olur soylemıyor kı bakmıyor da

Yıllar sonra tekrar buraya gelmek paylasımlar icin 2008 yılında tedavi sonucu dunya gelen oglum bugun 16 yasında ve yine yıllarca cocugum olmadı birdaha suan 43 yasındayım ve bosanma asamasında bi duzen kurma cabasında iken ogrendigimde 8 haftalık hamileydim simdi 16 haftalık regl gcikmelerinden dolayı anlıyamadım gebeliği hicde normal yol ile gebe kalmadım 1 defa oldu tedaviyle simdi ikinci kez hic beklemediğim anda mucize yi yasıyorum. Temmuz dogum olacak.

sormaktan yoruldum artık göstermıyor diyor baska birşey demıyor en son agzından kaçırdı şu işi bir halledelim ıkı hafta sonra soyleyeceğim dedi açıkcası sankı kız olursa çöpe mi atacagım erkekse alın bunu ıstemıyıorum mu dıyeceğim anlamıyorum neyse ne evladın cınsıyetı mı olur soylemıyor kı bakmıyor da
Zaten bu aydan sonra aldırma olayı da yasak bile yani ama üniversitede de bana söylemedi bence gorebilirdi ultrasonu önceki gittiğimde baya iyiydi bu sefer goremesem de 😂😂

Duta şimdi başladım. Kiren ekşisi annemlerde vardir aslinda. Karadenizliyim ben ama aldığımız doğal olur mu bilemiyorum.
Türkiye’de üretimler üretici beyanı esastır yasasına göre yapılıyor. İlk testlere tabii tutuyolarlar ama sonradan içine katkı maddesi karışırsa mesela şekersiz diyip şeker kullanırsa yada koruyucusuz diyip koruyucu koyarsa devletin bunu denetleme gibi durumu olmuyor. Yine bazı markalar hazır meyve suları gibi değildir diye düşünüyorum. Annenlerde varsa daha iyi olur bende gidip bu hafta çalıcam biraz 🤓

Arkadaşlar demir ilacı içip yan etkisini yaşayan var mı bende acayip mide bulantısı ve baş ağrısı yapıyor normalde midem bulanmıyordu
İlacı içtiğimden beri başımın ağrısı geçmiyor
Durduk yere gelen mide bulantısı acaba bebeğimle alakalı bir sorun mu var çok endişe ediyom göğüs hassasiyeti devam ediyor doktor terminim 20 şubatta o zamana kadar kafayı yiyebilirim erken gitsem mi acaba bana lütfen akıl verin sakinlik dileyin

X