2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
ne bileyim canım üzüldüm baya benim dr normal dedi youtube da osman gönül al eğer sosyal gülmesi yoksa doktora götürün diyor anormal buluyor, kitapta da öyle yazınca fena oldum

ne bileyim canım üzüldüm baya benim dr normal dedi youtube da osman gönül al eğer sosyal gülmesi yoksa doktora götürün diyor anormal buluyor, kitapta da öyle yazınca fena oldum
Eee dediğini yapmışsın canım Osman hocanın da. Bende takip ediyorum o doktoru. Götürmüşsün ve normal demiş refleksleri için zaten. Hani doktor bir sıkıntı var dese neyse. Ama şunu ekleyeyim en kolay göz kontağı besleme sırasında oluyor emziren anneler için daha da kolaydır ben biberonla besliyorum. O zaman sende başka bir şeylerle ilgilenmeyip gozlerine bak bebişin. Hem yakın da oluyor bulanık mulanik şeklin kalsın aklında. Bir de sırt üstü uzaninca yine gözlerine bakıp konuşabilirsin bunlari ben dogdugundan beri bebeğim çok sık yaptım hala da yapıyorum. Bir şeyler anlatıyorum şarkı söylüyorum vs vs

ben danismanlikta aldim ama birsey dgeismedi malesef, cani isterse cok arada emiyor onun disinda hep sagarak veriyorum. Emmek istedigi zamanlar o kadar azki tamamen unutacak diye dusunuyorum artik

ben danismanlikta aldim ama birsey dgeismedi malesef, cani isterse cok arada emiyor onun disinda hep sagarak veriyorum. Emmek istedigi zamanlar o kadar azki tamamen unutacak diye dusunuyorum artik
Benimki de keyfi emiyor dün gece her iki memeyi de emdi mesela ama sonra bugun hic emziremedim. Emmesi falan cok umrumda degil de süt azaliyor mu 50 gunluk benim kizim

Kızlar bu mastit denilen olay nasıl anlarım
Sağ göğsüm de emzirirken acayip ağrı var birde içi sanki yuvarlak yuvarlak şişiyor emzirdikten sonra yuvarlak geçse de ağrı geçmiyor sol göğsümde birşey yok

Benim sagimdan sonra geçmedi yumrular mastitken bir de ateşim 40 dereceydi göğüslerim daha da sıcaktı. Sıtma olmuş gibiydim.

Her çocuk bir değil canim ya. Doğum haftasina gore de değişir bence bu isler 37 haftada dogan bebekle 40 haftada dogan bir olmaz. Sosyal gulme 6-8 hafta diyorsa kimi 6. Haftanin basinda baslar kimi 8. Haftada. Cok sorun etme.

Senin goguslerinde süt düğümleri olmuş. Sicak kompres ve emzirmeyle gecer emzirme sonrası bir de sağ istersen bende de oluyo kucuklu buyuklu düğümler maalesef ve cok can yakiyo

Ben gebeliği hic sevemedim. Oyuzden ozlemeyecegim. Hatta bence hemen şöyle daha bagimsiz oldugu gunlere isinlansak benim için daha iyi
Ay ben 20 hafta kustum tam rahatladim sağ böbreğim büyümüş son 3 ay keyifliydi. Yine de geziyordum tozuyordum hamileyken hatta işten ayrılınca boşluğa düşmeyeyim diye speaking derslerine gidiyordum. Kursta gençler bir de kendini genç hisseden hamile ben vardı. Güzeldi ya valla. Hala şeyi düşünürüm testte pozitif gördüğümde evde tektim tam olarak kafasını yasayamadim sağa sola yürüyüp evin içinde gülerek ağladım

Son düzenleme:
Senin goguslerinde süt düğümleri olmuş. Sicak kompres ve emzirmeyle gecer emzirme sonrası bir de sağ istersen bende de oluyo kucuklu buyuklu düğümler maalesef ve cok can yakiyo
Canım bugün baktım göğüs ucumda beyaz ufak birşey var tam orta kısmında
Sıkınca ordan sütte çıkıyor ama acısı geçmiyor acaba enfeksiyon mu olmuş

Canım bugün baktım göğüs ucumda beyaz ufak birşey var tam orta kısmında
Sıkınca ordan sütte çıkıyor ama acısı geçmiyor acaba enfeksiyon mu olmuş
Süt incisi gibi duruyor ama bloke olan süt kanalinda cikar süt cikmasina sasirdim. Kabarcigi sicak kompresle yumusatip kaldirmaya calis yapamiyorsan doktora gitmekte fayda var.

Bizim 3 unu dun yaptılar sabah hala atesi var gece 2 kere calpol verdik
Çok geçmiş olsun, bize doktor tylol diye bir şurup verdi, onu içirdik. Bugün geçti ateş ama koldan yapılan da tekrar çıkar mı bilmiyorum, Rabbim sağlık versin tüm çocuklara. Çok zor ufacık bebeklerde ateş.
Bizim 3 unu dun yaptılar sabah hala atesi var gece 2 kere calpol verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…