2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bende anlamadım dün adet gibiydi bugün yine yok. Ben muayeneleri falan da oldum bir sıkıntı yoktu hatta smear vs de vermiştim ultrasonla rahim iyice kontrol de edildi adet sandim belki de ne bileyim
Doktor bana bi sure gelmeyip sonra tekrar gelebilir, birikip tekrar akabiliyor bazen korkma demisti. Oyle oldu belki senin de.

kızlar benim bebiş 3 gün olacak 21:00 gibi uyurdu şu an kesinlikle uyumuyor ağlak halde sürekli . aşıdan sonra böyle oldu ama aşının etkisi mi bilmiyorum. bu bebeğe zarar verir mi ? sadece 2 saat uyudu gündüz. çok az geldi bana uyku da gelişim için önemli sonuçta.

Tam 3.5 yaşında şuan seneye ben verdiğimde 4.5 olacak dönem içinde 5e girecek martta çocuk sağlığına götürdün teste gönderdi ama gitmedim
Belki bu süreçte bir oyun terapistine götürürsün bi kaç seans en azından neden kaynaklandığını söyleyip öneride bulunabilir canım. Kendini ifade edemeyen çocuk daha hırçın oluyor daha içe dönük yaşıyor duygularını öfke patlamaları oluyor. Benimkide geç konuştu bu arada 2,5 yaşını buldu adam akıllı kelimelerle cümleler kurması.

Hepatit ise öyle etkisi olmaz belki atak haftası falandır canım

Kızlaar çok fena grip oldum burun akıntısı, boğaz ağrısı, vücut kırgınlığı… bebeğe geçerse diye korkuyorum ne yapmak lazım

Hepatit ise öyle etkisi olmaz belki atak haftası falandır canım
harika haftalar kitabına göre atak haftası ama uzun sürdü , zaten o kitaba göre pek çok hafta atak. 6. hafta içinde yazmışlar :/ gece 2 ye doğru uyudugu için gece beslenmesine de kalkamadı baygın gibi uyuyodu zorla 5 dk süt verdim. yanlış bi şey yapıcam diye endişeliyim

Bacım tam 1 haftadır oğlum konuşsun diye çabalıyorum Allaha çok şükür konuşmaya başladı inşallah dahada iyiye gider cümleler kurmaya başladı çok şükür

Canim senin de kanamadan sonra böyle adet olacakmissin gibi bel ağrısı, soğuk soğuk terleme durumlarin oldumu. Sanki böyle aksa rahatlayacakmissin gibi. Mal gibi hissediyorum 2 gündür
Yok canım valla benim zaten değişik bir bünyem var bu ara da çok yorgunum ağrıyorsa da anlamamış olabilirim dün tüm gün bebisle uğraştım akşam yatağa yatınca farkettim her yerim agrimis ha bir de benim gebelik öncesi regllerimde hiç ağrım sızım olmazdı regl sancısını da çok tanımlayamiyorum o yüzden

Kızlar bebeğim 2 gündür kakasını yapamıyor. Normalde günde 3 4 kez yapardı. Kendini çok sıkıyor ne iyi gelir

Kızlar bebeğim 2 gündür kakasını yapamıyor. Normalde günde 3 4 kez yapardı. Kendini çok sıkıyor ne iyi gelir
Cay kasiginin ucuyla zeytinyagi, kasiklara yakin masaj ve popis deligine masaj. Normal ama benimkinin de kaka süresi gittikce aralaniyor bugun 4. Gun mesela.
Bu arada kilo alimi artacaktir kakasinin arasinin uzamasi cok da kotu degil

Anladım canim. Ben cok agrili oluyorum malesef. İnşallah hic ağrımasın da bilme nasıl birşey cok gereksiz bi ağrı

kızlar selamlar , doktor kontrolünden geldik doktora sordum sosyal gülümsemesi yok hala 6. haftadayız diye , daha düzgün göremiyor bile normal dedi. ama kitaplara bakıyorum blogları okuyorum çoğu kişinin bebeği 6 . hafta başından hatta 40 lıykrn gülümsemelrrr oyunlara başlamış. ne yapayım başka doktora götürsem mi içim işimi yiyor çok üzgünüm refkleslerini kontrol etti hepsi normal bu arada

Canimcim normal dediyse doktor normaldir bence hiç üzme kendini. Her bebek kendine özel, gelişimleri farklı farklı. Doğumda bile hepsininjn kilosu boyu farklı. Geçen burda biri başlık açmıştı 7 günlük bebeğim dönüyor diye doktorlar da şaşırmış hatta.

Benim bebegim tam 50 gunlukken basladi canim. 2 aya kadar sabirli ol bence. Her bebegin arti eksi günleri olabilr. Kimi 40 gunluk baslar kimi 2 aylikken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…