2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım nadasa bırakmaktan mı bahediyosun? Ben onu 2 kez denedim, ilkinde tek meemmi maatit yaptım djdjdj ki 2. Mastitimdi.. aşırı gerginlikten çok düğümleniyodu yapamadım bıraktım sonra. Meme reddi neden oluyor ki ben de önden sapıyorum artık makineyle.. bazen elle sağoyordum ama tazyik azalmıyor ki hiçbi türlü. Homeopati deniycem ben ya olmjyor böyle

Kuzum sen bebek uyurkenki zamandan mi bahsediyorsun? Bebek uyurken hic uyumuyor musun?
gece uyumuyorum canım . akşam bebiş uyursa 2/3 saat ben uyuyorum babası başında oluyor. sonra gece vakti kalkıyorum sabha ezanına kadar bekliyorum, annem geliyo yakın oturuyor, sonra sabah 6 ila 9 arası ne uyursam o

gece uyumuyorum canım . akşam bebiş uyursa 2/3 saat ben uyuyorum babası başında oluyor. sonra gece vakti kalkıyorum sabha ezanına kadar bekliyorum, annem geliyo yakın oturuyor, sonra sabah 6 ila 9 arası ne uyursam o
Canım uyusana sende bende gündüzden bahsediyorsun sanmıştım. Gece bebeği yatır eşinle birlikte sizde uyuyun kız nasıl dayanacaksiniz öyle.

Canım uyusana sende bende gündüzden bahsediyorsun sanmıştım. Gece bebeği yatır eşinle birlikte sizde uyuyun kız nasıl dayanacaksiniz öyle.
Benimki gaz sancısından durmuyor ben de uyuyamıyorum sadece kucakta duruyor. Dün koltuğun köşesine kendime yer yaptım. Bacağımda yatırdım kendim de yaslandım. Vücut sıcaklığımda rahatlıyor biraz yoksa sürekli kasılıp ağlıyor

Evet nadasa bıraktım 3 gündür yapıyorum henüz fayda etmedi Ben de 2 kere mastit oldum tam sertlesmeden sagiyorum şimdi Yan yatarak emzirmek faydalı oldu daha rahat emiyor Soğuk kompres de fayda etti Süt sürekli tazyikli gelirse emmek istemiyorlar boğulur gibi olunca emmekten soğuyorlar ilk oğlumda böyle oldu uyanıkken emziremedim gece uyurken sadece alıyordu o yüzden şimdi daha dikkat ediyorum tazyikli olmaması için Homeopati fayda ederse bizi de bilgilendir canım

Ne çektik şu gazdan ya. kaka ve gaz hala yoruyor bizi de. Sabah mutluydu bebeğim sonra bir başladık ne yapsam durmadı bir de ağlıyor çığlık ata ata kakasını bir yaptı gazla mazla çıkinca bir yarım saat uyudu.
Az önce yine mizmizlandi bende bezini değiştirecektim baktım bağlanmasini bayağı istemiyor açık bıraktım uzunca bir süre. Üstüne attığım şeye çiş yaptı. Tam bezi bağladım yine kaka yapti bezsiz rahat sanırım yavrum ya.

Benim durumum cok vahim annem de var ama gene de sifir uyku yasiyorum berbat durumdayim gunde 1-2 saat sakin zamani var hep ikiniyo agliyor vizir vizir sesler cikariyo inanilmaz yorucu

Canim ne zamana kadar boyle peki? Yani ilk bir kac gün icin olsa neyse de kusma vs ye karsi. Ama artik 1 ayi gecmissiniz. Kendine yazik. Bisey olmaz artik buyudu güçlendi.

Benimki atak döneminde sanırım ya 8. Haftaya giriyoruz. Bir acayip sabahtan beri
Benimkinin ya sabahtan ya ogleden sonra 2 3 saatlik bir derin uykusu oluyor kendi kendine. Onun disindakiler hep 5 10 dklik ic gecmeleri. Sürekli kucakta surekli memedeyiz bu gunlerde. Aksam 10 gibi de gece uykusuna geciyor. Tam bir rutin oturdu diyorum hoop degisiyor

önce ben kaygılandığım için bekliyodum canım eşim de yıllık izindeydi nöbetleşe bakıyoduk. şimdi de gazlar başladı izinler bitti, kaos oldu valla ben de uyumak istiyorum artık. ama mıkırdanıp duruyor öyle deliksiz de ıyumuyo artık. bi de 3 gündğr akşam 8 de baya huzursuzlanöaya baladı ağlıyor meme istiyor memeyi de itiyor falan, geçici bi huzursuzluktur diye düşünmek istiyorum

Canim ne zamana kadar boyle peki? Yani ilk bir kac gün icin olsa neyse de kusma vs ye karsi. Ama artik 1 ayi gecmissiniz. Kendine yazik. Bisey olmaz artik buyudu güçlendi.
diyorum 40 ı çıksın reflü yatağını kullanmıyım artık çünkü o eğimli ya kayıyor ondan ıkınırken vs. 32 DNS sünger yatak almıştım onda yatırmaya çalışıcam ama işte korku bırakmıyo zihnimi. biraz daha büyüsün şöyle mama ek gıdayla evde duracak seviyeye gelsin kaygı bozukluğu için psikolojik destek almayı düşünüyorum artık

Yaa zor tabi senin de elinde degilse napabilirsin. Duz yatakta yan yatirsan? Kusmasindan mi korkuyorsun? Keske rahat olabilsen ama olmuyorsa da destek almak mantikli dedigin gibi, yine kendin icin o da canim

Yaa zor tabi senin de elinde degilse napabilirsin. Duz yatakta yan yatirsan? Kusmasindan mi korkuyorsun? Keske rahat olabilsen ama olmuyorsa da destek almak mantikli dedigin gibi, yine kendin icin o da canim
evet kusmasından korkuyorum bu ara gündüz kusması arttı. doktorlar düz yatırın diyor bazıları yan yatırın diyor değişik fikirler olunca emin olamadım. reflü yatağında yan yatırıyodum arkasına destek müslin bez koyuyodum şimdi düz yatırıyorum nasılsa eğimli yatak diye , bu kaygı bozukluğu zaten hayatımı etkileyen bi durumdu çocuk olunca onu da darlamamak adına istiyorum terapiye gitmek

Gaz damlasi kullaniyor muydun kuzum?
Kullanıyorum sab simplex kullanıyorum. Saat kurup veriyorum. İşe yaradı bi dönem şuan fayda etmiyor. Kimyon demleyip verdim bir iki fayda etti şuan etmiyor. Son gördüğüm doktor olası intolerans ihtimaline karşı relactaz verdi ona başlıcam. Uzamış sarılığı da var sürekli de besliyorum o da geçmiyor. Canım müthiş sıkkın ve çok yoruldum

Ben junoyu tavsiye etmiştim sana keşke alsaydın asrın mucizesi yemin ederim müthiş rahat. Maksimum 4 aya kadar kullanılıyor ama istersen dolaptan falam ikinci el bak. Zaten uzun süre kullanılan bişey değil ve örtüyle kullanıyorum mesela ben sıfırdan farksız. Benimki gibi olanlar vardır.

Evet canım 5 yaşında. Ama kardeşi konusunda bizimki de hevesli banyoyu beraber yaptırıyoruz bezini ıslak mendilini kıyafetlerini kendi getiriyor saçını tarıyor şarkılar söylüyor ona
Çene çok seviyorlar gerçekten konuşsun biri onunla yeter ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…