2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Seninki biraz daha küçüktü sanki kuzum oyle hatirliyorum. Benim abla 7.5yasinda.. daha farkinda yani. Bir defasında dedim ki. Ece uyusun ki seninle ilgilenebileyim. O uyumayinca senin isteklerini yerine getiremiyorum. O gunden beri kardeşinin uykusu soz konusu olunca en az benim kadar hassas davraniyor ha bu arada küçüğü uyuyunca rahat ediyor muyum asla. Digerinin istekleri hic bitmiyor çünkü butun vaktimi ona harciyorum ama biri gelecekse ya da evden cikacaksak veya arabada aglama anlarinda en buyuk kurtarıcım kendisi. Çünkü guzel oyaliyor kardesini. Uzun uzun konusuyor. Ece de tuhaf bir sekilde onu dinlemeye bayiliyor hemen susuyor

Kızlar selam hepiniz iyisinizdir umarim bebişler de iyidir inşallah
Bebeğim 32 günlük oldu birkaç gündür bazen öğürür gibi oluyor normal mi acaba kusacak zannediyorum kusmuyor da. Kisa birkac saniye sürüyor geçiyor. Sizde de oldu mu böyle bi durum merak ettim

Benimki de öyle canım. Bazen de kusuyor. Ben biberonla besliyorum gece beslenmelerinde çok aç oluyor fazla içiyor fazlasını çıkarıyor bazen de çıkarmadan oggkkk diyor. Aynı şeyi benim memeye ve emzige de yapıyor.

Kızlar bebisi babasina bırakıp biraz hareketli bir yere gittim watsonstan mascara alıp döndüm. Herkes sokaklarda bebisten önceki hayatım gözümün önünden film şeridi gibi geçti birazcık da hüzünlendim. Bebisle o kadar izole bir şekilde haşır neşir olmusum ki sanki hep hayatımdaymis gibiydi. Akşamları bebegim uyumak istiyor ve acayip huzursuz oluyor. Dün kayınvalidemlere gittik orada da huzursuzdu. Biraz büyüyene kadar boyle olacak sanırım.

Anladim canım benimkinde de görüntü var ses yok öğürür gibi yapıyor geçiyor herhalde normaldir

Ben daha henüz tek bir yere gitmedim eşimle haftada bir yarım saat market turu yapıp geldik hep bebişi anneme bırakıp Ama dediğin hüznü anladim arada bana da geliyorlar haftada 3 4 gün dışarda olmaya alışık olan ben bir ayda full evde kaldım doğru dürüst kimseyi görmedim insan çok tuhaf oluyor ama bi yandan da sanki uzunca bi süredir bebiş varmış gibi hissediyorum ruh halim çok değişik valla ya

Benzer şeyler aslında hissedilen. Bende öyle hiç durmazdim yerimde. Altımda araba usenmezdim de oraya buraya gidip duruyordum. Şimdi uzunca bir zamandır genelde evde, dışarıda ise limitli geçiyor zaman. Bir de hadi şuraya gidelim hop burdayiz çok yapardık eşimle. Şimdi evden bir çıkışımız var. Şunu aldık mı? Bunu unutmayalım şeklinde. Bir mascara, ruj surebilirsem ne mutlu. Oğlum da pusete koyar koymaz kakasını yapar genelde hadi çık bakalım evden nasıl çıkılıyor

Yaa kiyamam.. gerci ben de ayni durumdayim seninle ama bir farkimiz var kuzum.. ben bu surecin cok ama cok gecici oldugunu bir kere tecrübe etmis olarak burada bulunuyorum bir video vardi instada belki denk gelmissindir. Lohusalik sureci icin her kadın aslinda bir önceki doneminde oldugu kadının yasini tutar. Lohusalik bir yas surecidir diyordu. Bir açıdan dogru bir tesbit. Hic bir sey eskisi gibi olmuyor bebekten sonra ama bu demek degil ki daha kötü oluyor. Giderek kolaylasacak yine özgürce cikacaksin disari hep sana bagimli olmayacak böyle

ben de aynı sebeplerden izliyorum telefon işine de bağımlı olmuşum ben snaki gebelikte azaltıcam dedim azaltamadjm. tek yaptıgım wifi yi kapatmak mobilden giriyorum görece daha az radysasyon olsun diye

ben bi de bi kaç kez kendimi dalacakken yakaladım baktım başım düşüyor bi panik uyanıyorum kendimi suçluyorum ay ya şöyle olsaydı ya böyle olsaydı diye .

kızlar bebişi besleyip uyutmuştum aradan 3 saat geçti, aşı oldu huysuzlandı aşırı derecede kucağımda uyudu 3 saat . bezini değiştirip süt vereyim dedim bez kupkuru. bi kaç kez daha oldu bu. sizde normal mi ? kalayo da geçtim çiş yapmaması garip geldi. meme de emmedi şimdi .

Valla bir tuhaf oldum açıkçası. Dışarı cikmasaydim farkında bile değildim Allah'tan fiziksel çok bir değişim geçirmişim evde de etkilenirmisim gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…