2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
S simurgggg sacibelinde B BirNBirE kısçeler ne alemdesiniz napıyor minnak lar siz nasıl oldunuz iyileşebildiniz mi?
Iyi cok sukur kuzum ya. 2 aylik olduk sayılır. Gulmelere basladik. Hafiften bir uyku rutini oturdu sanki. Yeni hedefimiz kafa tutma simdi. 3 ayken mi oluyordu 4 ayken mi net hatirlamiyorum. Soyle kucagimiza aldigimizda çivi gibi olsalar iyi olacak. Sen neler yapıyorsun. Nasil oldu senin bebis

Ay maşAllah bu arada benim oğlan emekleme dönemine kadar kafasını tutamamıştı 7. Ayda bir den hem oturmaya hem kafasını tutmaya başlamıştı ama kızımın maşAllahı var Hatta ilerlemesi bayağı önde 3 aylık olmaya 9 gün kaldı ama kendi başına dönmeye başladı sağ sola yüz üstü de bir kere şahit oldum ama bence minderden döndü o zaman yüksek bir yere bırakamıyorum ben ama oğlum 4 aylıkken dönmeye başlamıştı valla kıyaslıyorum 2 çocuğun gelişimini arada dağlar var bende saldım artık

Çok iyiyiz canım. Erimtoş pazar günü 2 aylık oldu keyfimiz yerinde bazı günleri saymazsak

Sen nasılsın bebişin nasıl
Çok şükür iyiyiz biraz zorlanmaya başladı emiyor karnı şiş doymuyor uyku düzenimiz bozuldu saatlerce uyumuyor yoruluyor sonra uykuya dalamadığı için ağlıyor tekrar emmeye çalışıyor aksi gibi emzik kutusunu nereye koydum bulamıyorum onu uyku destediği yapmıştı 2 gündür perişan oldum oğluma vakit ayıramıyorum oda kıskanmaya başladı sürünüp gidiyorum 2 gündür ay imdaaaat

Çok iyiyiz canım. Erimtoş pazar günü 2 aylık oldu keyfimiz yerinde bazı günleri saymazsak

Sen nasılsın bebişin nasıl
sacibelinde bu arada hepinize hepimize maşAllah Allah nazarlardan sakınsın hepimizi bütün grubu maşAllah MaşAllah

Canım kızlar , bebek uyurken hala nöbet tutan biri olarak soruyorum size . bebeğin yanında tv, telefon bulundurma konusuna ne diyorsunuz ? gece gündüz fark etmiyor evde hele yalnızsam, tv açık oluyor aksi halde uyku bastırıyor. telefonu da alıyorum elime aynı sebeplerden. Sonra vicdan azabı çekiyorum.

Ben açmıyorum canım tv hiç. Zaten bebek yokken de pek acmazdim bana bişi farketmedi. Hemen gözlerini dikiyorlar çünkü bir de bebişler

Bizdede durumlar farklı değil valla hele gündüz uykusu hiç yok desem yeridir kızın yemeğini kahvaltısını zor hazırlıyorum
Neyse ki okullar açılıyor az kaldı biraz nefes alabiliriz en azından ikiye bölünmek cidden zor

Ay masallah kuzuya erken dogdu ama hizli koşuyor kardes bile olsalar her cocugun gelisimi kendine özgü iste kuzum

Ben açmıyorum canım tv hiç. Zaten bebek yokken de pek acmazdim bana bişi farketmedi. Hemen gözlerini dikiyorlar çünkü bir de bebişler
bizimki bakmıyor daha bakarsa ben de açmam ama şimdi de radyasyondan şüpheleniyorum , öteki türlü uyuyakalmaktan korkuyorum ne biliyim kaldım arada

Ay ben de böyleyim.. buyuk kizimin yemegi kahvaltisi, kitap okumasi vs kostur kostur her seye yetismeye çalışmak. Okula acilacak diye ben de seviniyorum. Ama bir taraftan da tüm zahmetine ragmen en büyük de yardimcim. En kritik anlarda kosup gelir yardımıma bazen oyle oluyor ki simdi okulda olsaydi napardim diye dusundugum oluyor

Ben aciyorum kuzum..gece bazen uykusu kaciyor aglamiyor ama uyumuyor da.. oyle olunca alip salona geciyorum. Netflxten dizimi aciyorum. Uyuyana kadar 1 2 bölüm devirdigim oluyor öbür turlu kendime iskence etmis olurum. Uyku bastirip uyuyamadikca gerilirim kendimi biliyorum. O gerilimle de bebisin uyuyacagi varsa da uyuyamaz

Benim büyük kiz çizgi film falan izlediği icin tv acik ama bebek o tarafa bakmaya calisirsa hemen kafasını ceviriyorum. Sesini duymasinda bi sakinca yok bence. Gece açmıyorum ama deliksiz olmasa da uyuyor bebegim ondan. Büyüğü hic uyumazdi. Onda gecede actim ne yalan söyleyeyim. Yoksa uykusuzluktan deliriyordum. En azindan uykumu acip oyaliyordu beni. Telefona da bakıyorum valla. Odadaysa telefon zaten bakip bakmaman fark etmiyor radyasyon acisindan. Radyasyondan cocuklari korumak bu devirde cok zor ama baska odada bırakıyorum ben diyorsan bakma tabi. Malesef her seyin en iyisini yapmak istesek de hayatın gercekleri ve psikolojimiz var. Olduğu kadar diyorum bi yerde.

Bence okulda olduğu zaman daha kolay yaparsın iki bez getiriyor ama zararı daha çok çocuk tam uyuyor basket oynamaya başlıyor cimnastik saatim geldi diyip zıplamaya taklalar atmaya başlıyor djkddm
Ben pert zaten biri sürekli memede ayağıma alıyorum kızla etkinlik yapıyorum anakucağına koyunca boyama yapıyoruz falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…