2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Benimki de ayni banyo mutlusu.. neymis banyodan hic cikarmayacakmisim oldu canim diyorum. Seni aksama kadar yikayacak degilim
Ne değişikler ya ikidir kendim yıkıyorum bebişi bir de, kakadan sonra da poposunu yıkıyorum iyice alisti suya. Domusup duruyor banyoda hiç ses yok ama kurulama giydirme işi resmen seramoni

Ne değişikler ya ikidir kendim yıkıyorum bebişi bir de, kakadan sonra da poposunu yıkıyorum iyice alisti suya. Domusup duruyor banyoda hiç ses yok ama kurulama giydirme işi resmen seramoni
Benim oğluşum da o kadar mutlu ki yıkarken, giyim esnasında hemen mutluluğu yok oluyor, hepsi hemen hemen aynı sürüm demek ki, bizimkinin bu aralar ağzından salya akmaya başladı, sizinkiler de de var mı arkadaşlar?

Selamın aleyküm kısçeler Bebişler ne kadar uyuyor ne kadar uyanık kalıyor gündüzleri benim kız tek seferde 5 saat uyanık kalıyor sonra bütün gün uyuyor sizde öyle misiniz?

Kızlar emerken uyuyakalıyor bebiş. Hşperlaktasyon var bende de. Süt boğazına kaöıyor ytıkanıyor öksürüyor. Emerken uyuyunca gazı çıkmamış olıyor ama hep göğsümde tutuyorum 30 dk yatıfmadan önce.
Ama yine de tükürpünü yutuyor sanıtım tıkanıyor uyurken de uyanınca hemen sırtına vuruyorum. Açılınca da geğiriyor… ama korkuyorum benzer yaşayan var mı

Canım ben hoçkırık geçsin diye o an emzirmeye başlıyorum geçiyor acaba yanlış mı yapıyorum

aynı durumdayız canım üstünü çıkarmaya başlarken başlıyor yaygara suyu seviyor sanırım çok ağlamıyo ama çıkınca havluya zor atıyorum emziriyorum sakinleşsin diye aşırı ağlıyor kızarıyor

Selamın aleyküm kısçeler Bebişler ne kadar uyuyor ne kadar uyanık kalıyor gündüzleri benim kız tek seferde 5 saat uyanık kalıyor sonra bütün gün uyuyor sizde öyle misiniz?
saat olarak saymadım ama bugün mesela 4 saat oldu 10:00 dan beri aralıklı toplamda 4. uyanıkken ne yapacağımı bilemiyorum pek oyun çağı olmadıgı için oyalamakta zorlanıyorum

kızlar bugün 1. ay aşısı için aradılar . topuk kanında çok ağladığı için korkuyorum ya . nasıl bi aşı bu ? yan etkileri kuvvetli mi geceyi nasıl geçirmem gerek ?

bu arada 1. ay aşısına tam 1 aylıkken mi gittiniz ? ben çarşamba gitmek istiyorum 1 ay 5 günlük oluyor geç mi kalıyorum ?

saat olarak saymadım ama bugün mesela 4 saat oldu 10:00 dan beri aralıklı toplamda 4. uyanıkken ne yapacağımı bilemiyorum pek oyun çağı olmadıgı için oyalamakta zorlanıyorum
Bu aylardaki en guzel etkinlik kucakta gezdirme bence. En azindan benim bebegim icin oyle. Ya benim omzumda ya babasinin kucaginda. Uyku haricinde hic inmiyor diyebilirim. Uzun uykudan uyandiysa ve keyfi yerindeyse kendisiyle konusulmasini ve bir seyler anlatilmasini da seviyor

bu arada 1. ay aşısına tam 1 aylıkken mi gittiniz ? ben çarşamba gitmek istiyorum 1 ay 5 günlük oluyor geç mi kalıyorum ?
1. Ay aşısı 2. Doz hepatit ilki hastanede yapılıyor ateş falan yapmıyor. Oğlum yapılırken ağladı bende ağladım ben tam gününde gittim ama 2. Aşısına tam gününde gidemeyecez sanırım verem aşısı yok yine piyasada haber bekliyorum hemsiremden

Benimki de aynen böyle bir de şarkı seviyor bacaklarını oynatıyor

Benimki de konuşulmasını çok seviyor hatta bazen bizim konuşmamıza karşılık sesler çıkarıyor, bende kucağımda tutuyorum evdeki tüm işlerimi bebeğime göre ayarladım, son numaram daha bebeğim olmayacak ve bebeğimin de bu dönemi olmayacağı için evde kaldığım tüm zamanımı bebeğime göre ayarladım...Dışarıdan gelen tüm seslere kulağımı tıkadım

benim de öyle başka bi şey yok odaları gez , zorla bi şeylere baktırmaya çalış, gaz çıkar . daha bi iey anlatırken beni tınladığına şahit olmadım dört gözle bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…