2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bugün hiç durmadı bebişim valla bittim. Tummy time yaptırayim dedim yüz üstü uyuyakaldı. Uyumak da istemiyor etkinlik de. Koridorda bir avize var ona bakmak istiyor. Başım ağrıdi ya

Merhaba yararını gördünüz mü acaba ben de sipariş ettim de yurtdışından gelmesini bekliyorum bebeğim 2,5 aylık bi çok ürünü kullandım
Ne yazıkki yaramadı. Doktorumuz relactaz verdi onunda faydasını görmedim çok. Damla işi tamamen şans işi bebeğe yarayani bulmak çok zor. Ben çözümü kimyon çayında buldum. Günde 1-2 fincan kimyon çayı içiyorum sizede öneririm çok faydası oldu bize

Ben bebeğe de veriyorum kimyon çok iyi geldi

Kızlar bebeğim birden ağlama krizine girdi memeyi tutmuyor kendini geri geri atıyor gaz gibi sanırım bilemedim 23 günlük suan ayrıca bugün o kadar kustu ki korktum ne zaman emdiyse kustu bazen arka arkaya azar azar yaşayan var mı aynı durumu gaz damlası falan vermedi daha doktor götürmeli miyiz doktora şaştım ben

Masaj falan denesen? Yine ağlar da belki gazın çıkmasına yardımcı olur. Şu videodaki adamın yaptığı hareket bir nebze rahatlatiyor. Gazi olan bebek kesinlikle beslenmeyi reddediyor ne kadar aç olsa da. Benimki de oyle. Kusma için de benim bebeğim de nerdeyse 2 aylık olacak birkaç kere öyle kustu bende doktora götürdüm, doktor çok sık değilse normal demişti.

Meme reddi falan değildir demi gazdır yanı biraz rahatladı uyudu gibiydi sonra yine krize girdi bu sefer açtı sanırım zorla ayakta tuttu memeyi az emdi uyudu öylece inşallah uzun uyuyup dinlenir biraz

Benim doktorum 1 ay kontrolünde memeye saldırması aynı zamanda memeyi itmesi var mı diye sordu. Benimki çok emiyor sürekli ağzında meme sürekli de çıkarır. Ikınırken de çıkarıyor tabi.

Kizlar bayagidir yazamiyorum nasilsiniz bebisleriniz iyi mi? Ben oyle bir kosturma icerisindeyim ki foruma bile giremedim.

Kizlar size birsey soracagim annem benim sagdigim sutleri ayri rafa koymama ragmen kendince duzenlemek isteyip buzlukta etlerin yanina koymus yani inanilmaz midem kalkti donmuş çiğ etin yanina konur mu ya. Ya da gercekten konsa da bisey olmaz mi sanki bakteri mikrop bulasir cozulurken diye düşünüyorum çöpe atacağım yorumlariniza göre fikir verir misinizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…