2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Aslında bu çok pratik fikirmiş ben her defasında su kaynatıyorum böyle oluncada gece çok zorlanıyorum ben de öyle sıcak tutan bir termos alayım o halde

Hiç moralini bozma bir süre o göbek kalıyor çünkü rahmin hala büyük ve içi dolu şuan zamanla inecek hiç takılma. Yanındaki mucizeye odaklan sadece bana hemşire hastaneden çıkarken "nasıl göbek bu hala hamile gibisin içeride bir bebek daha olmadığına emin misin?" Dedi. Şimdi o hemşireyi görsem sensin hamile diyecek hale geldim

Aslında bu çok pratik fikirmiş ben her defasında su kaynatıyorum böyle oluncada gece çok zorlanıyorum ben de öyle sıcak tutan bir termos alayım o halde
Valla ilk haftamizdi sanırım aklıma geldi bu fikir eşim de ısıtıcı bakıyordu. Bayağı sürahi gibi bir çay termosu vardı gece kaynattim koydum suyu saatlerce kaynamış su hazır oldu. Hatta biberon ve sağım makinesi temizliğini de o sudan yapıyorum her sağımdan sonra . Bir dene istersen

Bu sabah kakasını yapmış uyandı oğlum ya bir farklıydı hali. Her sabah ikinarak uyanıyordu. İnşallah en kısa sürede tamamen düzelir kaka isi. Bebeğin direkt huzurunu etkiliyormus

Çok çok teşekkür ederim vallabenim beynim doğumdan sonra durdu gibi

Cnm nasil yapiyorsun her sagimdan sonra temizligi sadece sicak suyla mi? Ben her sagimdan sonra yikamiyorum sagma makinesini sisesiyle beraber buzdolabina koyuyorum

Büyük kızımda birşey kullanmamıştim. Gayet güzel iyilesmisti. Doktor kızarıklıklar gecsin dedi verdi kremi ama sanirim surmesem de olurdu.
Valla 14. Günden beri bende kullanıyorum ama kullanmasam ne olurdu bilmiyorum sanırım yapılan kesi ve dikiş artı vücudun yapısı önemli herkesin farklı sonuçta

Ay şükür cok sevindim devami gelsin inşallah
İnşallah kuzum Çok değişik kucagimdaydi kolumu emmek istedi ac diye biberonu verdim sütü hazırdı istemedi kitledi ağzını sonra yine kolumu emmeye çalıştı memeyi deneyeyim dedim çalışma yapıyoruz her gün malum. Memeyi emdi ve uyudu. Yemin ederim şoklardayim. İnşallah emer ya hep bundan sonra

Emer annesi emer biraz zamana ihtiyaci var. Bak benimkide memeyi bosaltamiyordu diyordum ya o emdikten sonra 50 cc sagiyordum simdi 30a dustu yani emmesi artti diye yorumluyorum. Gucleniyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…