2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
İnşallah kuzum 🙏🏻Çok değişik kucagimdaydi kolumu emmek istedi 😅 ac diye biberonu verdim sütü hazırdı istemedi kitledi ağzını sonra yine kolumu emmeye çalıştı memeyi deneyeyim dedim çalışma yapıyoruz her gün malum. Memeyi emdi ve uyudu. Yemin ederim şoklardayim. İnşallah emer ya hep bundan sonra 🙏🏻🥰
Ayy çok sevindim yaa 😍😍😍

sonuçta aldı bi kere neden bıraksın ki 🥰 iyi düşün iyi olacak bence yavaş yavaş tamamen memeye dönmüş olacak inşallah 🤲
İnşallah kuzum bir değişik benim oğlan onun da hoşuna gitti emmek çünkü kucağıma ne zaman alsam eli memede oluyordu emmese bile. Bugün hem eli memede oldu hem beslendi rahatladı uyudu 🥰 hep böyle olsa keşke 🙏🏻

Kızlar bebeğim acikmisti bir yarım saat sol memede süt tamamen bitene kadar içti hatta fazla içmiş gazını çıkarırken minicik fazlasını çıkardı. Şimdi emziren annelere sorayım meme boşsa bile oğlum emmeye çalışmaya devam etti memeyi ağzından zor çıkardım ama doymustu. Ağzından nasıl çıkarıyorsunuz?

Kızlar bebeğim acikmisti bir yarım saat sol memede süt tamamen bitene kadar içti hatta fazla içmiş gazını çıkarırken minicik fazlasını çıkardı. Şimdi emziren annelere sorayım meme boşsa bile oğlum emmeye çalışmaya devam etti memeyi ağzından zor çıkardım ama doymustu. Ağzından nasıl çıkarıyorsunuz?
Bas parmak ve isaret parmagi ile alt ve ust ceneyi acayiyorum diger elimlede agzindaki memeyi iceri dogru azicik bastirip yana dogru cekerek çıkarıyorum. Anlatabildim mi bilmiyorum

Bas parmak ve isaret parmagi ile alt ve ust ceneyi acayiyorum diger elimlede agzindaki memeyi iceri dogru azicik bastirip yana dogru cekerek çıkarıyorum. Anlatabildim mi bilmiyorum
Anladım canım bir sonrakinde inşallah yine içerse deneyeyim. Memeyi çıkarmaya calisacam diye koparacakti valla 😅 yok emzik de emmiyor ne anladı boş memeden anlamadım

X