2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
evet canm hatırladım seni görünce söylerim tabi yarın yazarım göbek için de tek çare spor gibi, çoğu gider zaten ama illaki doğum yapmamış gibi de düz kalmayabilir

Kızlar selam biberon ısıtıcı öneriniz var mı?
Bende baktım da bayağı ilk iki ay için yoğun kullanılıyor sonrasında o kadar gerek yok denmiş yorumlarda bende almadım o yüzden. Su kaynatıp çay termosuna koyuyorum sürekli elimin altında sıcak suyum hazır oluyor. 5 dakika içinde de ısınıyor süt. Makineler de 3 dakikada ısıtıyor o yüzden tercih etmedim

evet canm hatırladım seni görünce söylerim tabi yarın yazarım göbek için de tek çare spor gibi, çoğu gider zaten ama illaki doğum yapmamış gibi de düz kalmayabilir
Doğum yapalı 26 gün oldu hamilelik sırasında pilates yaptım öncesinde de yapıyordum ama göbeğim düz değildi(istahsal problemler) şuan hamilelik öncesi gibi göbeğim tabi ölçmedim ama spor şart tabi bende sezaryan sonrası spora başlamak icin iyileşme sürecini bekliyorum tabi korsede buna fayda olacak

hayırlı olsun cnm sen baya temmuz annesi olmuşsun ilk oğlumda 6 ay içinde baya kilo verip eskiye dönmüştüm az göbek kalmıştı o da youtube kanalında leslie ile spor yaparak gitmişti. şimdi de 3 gün oldu doğum yapalı hamile gibiyim hala

yok yok şuan ben de öyleyim -3 ya da -4 civarı anca bebek kilosu kadar ne kadar oldu sen doğum yapalı
Benim eksi gebelik öncesi kilomdan canim. 37 gün oldu ama benim ilk haftada gitti kilom. 57 kg hamile kalmistim, 65.5 ile doğuma girdim. İlk haftam bittiğinde 55 kg yu gördüm. Karın marin gitti zaten direkt o yüzden korse takmadım. Hatta şöyle oldu daha ameliyathanede hemşireler sordu ne kadar kilo aldığımı söyledim dümdüz oldu karnın deyip karnımı ellettiler bana. Sonra ödem oldu kesi yerinde ben şok oldum. Bir hafta içinde ödem gidince eski haline döndü. Hatta doğum sonrası muayeneye bayağı crop giyip gittim doktorumla da muhabbetini yaptıkama süt için daha fazla vermek istemiyorum emziremedigim için

Kızlar bu arada sezaryen izi için krem merhem vs kullanıyor musunuz
Cnm sakin benim yaptigim hatayi yapip hemen baslama. Bu kremler yara tamamen kapanip iyilesme sagladiktan sonra kullaniliyormus ben ilkinde bilmiyordum hemen basladim yara izini belirginlesti biraz arastirma yaparsan yurtdisi kaynaklarda da kullanim zamani daha detayli anlatiliyor. Benim ilk sezeryan izin oyle bir kaldi ki hergun boca ediyordum kremi yanlis kullanim.. simdi iyice kapansin 2 3 ay sonra baslarim

Canım kapandıktan sonra çok az sürüyorum krem sonsuza kadar yeter gibi. 14. Gün başladık biz doktor öncesinde vermedi kontrol ettikten sonra verdi kremi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…