2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım sagmaya devam et. Hastaneden çıktım eve geldim sagdim çıkan süt 40 cc idi sonra süt cikmasa da sağıma devam ettim 300 cc ye kadar çıktı bu defa da mastit oldum meme ucundan süt damliyordu öyle çok geldi. Sonra iyileşti de şükür şimdi normal normal geliyor

denilenlere takmayıp arada silikon ucu kullansam belki şimdi bu kadar ağrı acı olmazdı işte
Yine olurdu canım benimki emmedi malum silikon uçla denedim bir keresinde damagi ile ezdi meme ucudu agzindan çıkardım hemen memeyi ama yine kan revan içinde kaldık. Bugün yine denedim vermeyi memeyi direkt koparacakti yine ucunu bıraksin diye resmen yalvardım eşim de bırak artık emmiyor işte dedi görünce, üzüldü halime. İlla emzirmem gerekiyor gibi hissediyorum hala. Sagmaktan falan usendigimden de değil inan yavrum içsin yeter her dakika sağarim ama emse hazır paket olacak bebek için istiyorum yine. Bazen çok ac uyanıyor sütü isitana kadar ağlıyor

Hey maşallah kiz 300 cc nedir benim de sag ile sol arasinda fark var bayagi. Birinden sagim ile 30 cikiyorsa eigerinden 70 80 cikiyor aradaki fark inanilmaz

Hey maşallah kiz 300 cc nedir benim de sag ile sol arasinda fark var bayagi. Birinden sagim ile 30 cikiyorsa eigerinden 70 80 cikiyor aradaki fark inanilmaz
Kuzum öyle çıktığında 40 derece ateşim vardı inan acillik oldum yani. Bir de inanilmaz lohusayim o zaman acilde serum yerken iki goz iki çeşme bebeğim diye ağlıyordum Fazla gelen sütten dolayı mastit oldum valla kabus gibiydi şükür geçti şimdi o kadar gelmiyor yani

Canım sen eds denedin mi

Azı da zarar çoğu da işte

Yok canım denemedim çünkü cidden bende yoruldum bu meme ve emzirme işinden. Zaten tek o kaldı sanırım denemediğim.
Haklısın gerçekten yorucu bir süreç. Benim bazen uykuya geçmek için emiyor dalamayinca da memeyi çekiştirip duruyor ağzında çıkıyor sinirleniyor ben onda bile yoruluyorum

Haklısın gerçekten yorucu bir süreç. Benim bazen uykuya geçmek için emiyor dalamayinca da memeyi çekiştirip duruyor ağzında çıkıyor sinirleniyor ben onda bile yoruluyorum
En azından ne kadar emiyor ne kadar içti doydu mu dertlerim olmuyor bu şekilde. Gece eşim destek oluyor sagdigim için böyle kolaylıklari da var. Bir de sağıma alıştı meme canım acimiyor artık o kadar da inşallah azalmaz sütüm bebise yetecek kadar olsa yeter yani sagarak

Bizimki de öyle eller kollar hep hareketli

Bide memede uyudu derdi yok
Kac cc iciyo ben 1 aylik ogluma 90 verdigimde bitirdigi oluyo fazla geldi bana

Kızlar alakasız belki ama bir şey diyeceğim. Sütü az gelenler deneyebilirler. Sütyen takmayı oldum olası hiç sevmem hamileliğim boyunca dışarı çıkarken taktım normalde de öyleydim. Doğumdan sonra mecburen takmaya basladim emzirme sütyeni. Bugün şöyle bir rahat edeyim diye çıkardım sütüm biraz daha fazla geldi. Alakası var mıdır yok mudur bilmiyorum ama deneyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…