2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kaç haftalikti bebek canım senin. Biz dün yani 24. Günde çıkardık ilk kez site bahçesine yürüyüşe. Öncesinde cesaret edemedik sevmek isterler bebeği filan diye
37. Gun bugun canim. 40imiz bir ciksaydi toplum baskisindan kurtulacaktim biz 1 haftalikken parka ciktik. 3 haftayken tatile gittik

Cmm aynen verme bende oyle yaptim birini sagdim birini aciya aciya emzirdim. Sag iyileşince sola geç. En hizli çözüm. Bana doktor garmastan verdi birde ama ise yaramadı açıkçasi.

İyi yaptın kuzum bizde de bebek sürekli acıkıyor, acıkmasa bezi değişmesi gerekiyor valla dün çıktık bizde ama inan yoruldum geldim.
Yaa evet kuzum zahmeti cok oluyor ama daldiysa da guzel uyuyor. Bir de benim 2.bebek ya simdi. Pratige baglamisim galiba. Yoksa ilk kizimda her sey olaydi. Cok stres oluyordum disarida

37. Gun bugun canim. 40imiz bir ciksaydi toplum baskisindan kurtulacaktim biz 1 haftalikken parka ciktik. 3 haftayken tatile gittik
Ay cnm tatile gittik derken nasıl gittiniz kiz tatile ben 5 dk lik parka cikariyorum kan ter icinde katiliyor donusumuz ucarak. Kac saatlik yola gittiniz bana hemen sırrını soyle

Vllha kuzum öle kala kaldım ama çok üzüldüm ya şimdi onu görünce bir daha yaparsa söylerim diyorm eşimde cok kızdı

Ooo hadi kolay gelsin bol bol sütün olsun ben de mamayi kaşık biberonla veriyorum

Ay cnm tatile gittik derken nasıl gittiniz kiz tatile ben 5 dk lik parka cikariyorum kan ter icinde katiliyor donusumuz ucarak. Kac saatlik yola gittiniz bana hemen sırrını soyle
Kuzum 3 saatlik yoldu ama arabayi seviyor benimki. Uyuyor hemen. Biraz da ondan cesaret ettim. Ama tatil derken oteldi zaten. Ev ortami gibiydi. Yeme icme hazir rahat ettim ben. Diger türlü evde surekli ne yicem ben diyen bir cocukla daha zor benim icin. Buyuk kizim babasiyla havuza girdi eglendi. Ben de bebise baktim. Bir de bir kac aile gittik. Bebis bile yuk olmadi. Biraz seveyim diyenlerin kucaginda gezdi ben de rahat ettim valla

ben bunu süt üretimi artsın diye deniyim dedim canım , bebiş zayıf biraz. sütüm de az sağıyorum koca makineyle 10 cc çıkmadı düşün yani. beslensin de ben takmıyorum biberonmuş falan. zaten annenin hayatını kolaylaştırcak ne varsa zararlı diyolar . dün gece silikon uç hayatımı kurtardı mesela acı çekmeden emzirdim. tabii tek göğüs için :) silikon uca da şaf eden çokmuş yani onu gördüm az araştrdm saçma bence ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…